آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10131
تاریخ انتشار : 24 تیر 1391 12:41
تعداد بازدید : 441

طراحی و عرضه محافظ هیبریدی آیفون با فلش یو. اس .بی

بسیاری از کاربران می خواهند برخی از فایل های مهم خود را همواره در دسترس داشته باشند، اما حافظه داخلی و محدود تلفن این امکان را فراهم نمی کند؛ از این رو عرضه یک پوشش محافظ هیبریدی برای تلفن های همراه که در آن یک فلش یو .اس .بی کار گذاشته شده این مشکل را حل کرده است.

مهر- شرکت "اگو اند کمپانی" (ego & company) با ارایه یک محافظ هیبریدی که در آن یک فلش یو‌.اس‌.بی کار گذاشته شده است مشکل کاربران آیفون را که به علت فقدان فضای کافی نمی‌توانند فایل‌های دلخواه خود را همراه داشته باشند، حل کرده است.
این محافظ ضد خش از دستگاه در مقابل ضربه محاظفت کرده و دسترسی به تمام پورت‌ها و کنترل‌های آیفون را میسر می‌کند. این محافظ در پشت آیفون قرار می‌گیرد و فلش یو.اس‌.بی آن از قابلیت جدا شدن برخوردار است. این فلش‌های یو.اس‌.بی از ظرفیت‌های 4، 8 و 16 گیگابایتی برخوردار هستند.
کاربر می‌تواند فلش یو.اس‌.بی خود را با استفاده از رایانه شخصی پر کرده و این فایل‌ها را همواره در دسترس قرار دهد اما در عین حال ظرفیت تلفن خود را با این فایل‌ها اشغال نکرده است.
این درحالی است که این فلش تنها از طریق رایانه قابل دسترسی است چرا که آیفون مجهز به پورت یو.اس‌.بی نیست.
این محافظ‌های هیبریدی و فلش‌های یو.اس‌.بی در شش رنگ مختلف عرضه شده است که قیمت‌های آن از 34 دلار تا 49 دلار بسته به ظرفیت فلش یو.اس‌.بی‌ها متغییر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :