آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10174
تاریخ انتشار : 25 تیر 1391 10:37
تعداد بازدید : 512

وضعيت آلودگي اينترنتي شهرهاي كشور در خردادماه

نگاهي كوتاه به ليست شهرها و استان هاي آلوده به آدرس هاي ارسال كننده گوياي آن است كه در خردادماه سال 91 تهران به عنوان آلوده ترين و بوشهر، سمنان و شهركرد به طور مشترك به عنوان پاك ترين استان هاي اينترنتي كشور شناخته شده اند.

 مرکز ماهر - خردادماه امسال در حالي به پايان رسيد كه استان تهران با 41 امتياز منفي به عنوان آلوده‌ترين استان اينترنتي كشور شناخته شد و پس از آن آذربايجان شرقي و قم به ترتيب با 36 و 32 امتياز منفي رتبه‌هاي دوم و سوم اين بخش را به خود اختصاص دادند.
همچنين استان‌هاي بوشهر، سمنان و شهركرد به طور مشترك با سه امتياز منفي عنوان پاك‌ترين شهرهاي اينترنتي ايران را از آن خود كردند؛ پس از آنها سيستان وبلوچستان، كرمانشاه و همدان هر سه با پنج امتياز منفي و كرمان با هفت امتياز منفي دومين و سومين استان‌هاي پاك كشور شناخته شدند. در ميان ساير استان‌هاي كشور ايلام با 29 امتياز، مازندران و آذربايجان غربي با 20 امتياز منفي، گيلان و اصفهان با 15 امتياز، قزوين با 12 امتياز، گلستان با 10 امتياز و خراسان رضوي و فارس با 19 امتياز منفي و كرمان با هفت امتياز منفي رتبه‌هاي چهارم تا دهم را از نظر آلودگي به خود اختصاص دادند و از انتها به ابتدا هم رتبه‌هاي چهارم تا دهم از نظر پاكي را از آن خود كردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :