آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10193
تاریخ انتشار : 25 تیر 1391 11:7
تعداد بازدید : 1238

نمایش نسل جدید تلویزیون های سامسونگ در گلستان

شرکت سامسونگ برای معرفی و نمایش نسل جديد تلویزیون های هوشمند خود اقدام به برپایی نمایشگاهی متفاوت در مرکز خرید (تجاري) گلستان واقع در شهرک قدس تهران کرده است.

فناوران-شرکت سامسونگ با طراحی این نمایشگاه سعی کرده تا با نمايش آخرين فناوري‌های خود در صنعت توليدات صوتي و تصويري  برای عموم، بتواند زمینه‌ای نو و در دسترس تری را برای بازدیدکنندگان از تلویزیون‌ها فراهم آورد.
از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه در پايتخت، علاوه بر ایجاد محيطي پويا و اثربخش براي بازديد،  امکان نمايش و معرفي بیشتر تلويزيون‌هاي هوشمند براي مخاطبان، برقراري ارتباط مستقيم با جامعه هدف و آسان سازي استفاده از محصول ياد شده است.
این نمایشگاه در فضای کاملا باز و از چندین غرفه مجزا از هم تشکیل شده است. بین این غرفه ها دو اتاقک شیشه‌ای به‌منظور کار با تلویزیون‌ها و یک اتاقک مسقف هم برای استفاده از بازی‌ها و برنامه‌های هوشمند ویژه گروه سنی كودك و نوجوان پیش بینی شده است . تعبيه چنين فضايي براي اين گروه سني ، نشان از داشتن برنامه‌ای برای ذهنيت سازي و تثبيت جايگاه برند در اذهان اين دسته از مخاطبان است.
هدف از ايجاد اتاقک‌های شیشه‌ای ،برقراري ارتباط بازدیدکنندگان با برنامه‌های بسيار متنوع موجود در این تلویزیون‌ها از سوی شرکت سامسونگ بیان شده است. برنامه‌هايي که با صدا و حرکت دست قابليت انتخاب و اجرا شدن دارند از جمله برنامه هایی است که در جدیدترین تلویزیون های سامسونگ تعبیه شده است.فضاي ياد شده نيز با ویژگی‌های خود به راحتي سكوت و آرامش منازل را تداعی  و به نوعي   شرايط خانه را براي مخاطب شبیه سازی می‌کند .از ديگر جاذبه‌هاي این نمايشگاه، طراحي و ساخت مکان‌هایي ويژه برای نمایش امکانات و قابليت‌هاي متفاوت تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ است .قابليت‌ها و امتيازاتي مانند تماشای تصاویر سه بعدی Full HD هنگام پخش از تلویزیون ، به اشتراک گذاری عکس ، فیلم و موسیقی از لپ تاپ و گوشی هوشمند روی تلویزیون ، برنامه کاربردی ایرانی دیوان حافظ ، نمایش لحظه به لحظه ترافیک تهران و وب گردی با تلویزیون كه فاصله  اين محصول را با محصولات متفرقه به حداكثر مي‌رساند.
مهم‌ترین برنامه کاربردی در این تلویزیون‌ها ، تعامل هوشمند نسل جدید تلویزیون های هوشمند است. با این فناوری سامسونگ ، کاربر می تواندبا صدا ، حرکت دست و چهره خود به تلویزیون فرمان بدهد تا تلویزیون هم هر چه را که کاربر فرمان داده اجرا کند. کاری که پیش از این فقط با دستگاه کنترل از راه دور ممکن بود. یعنی صدا و حرکت دست کاربر در اين تلويزيون ها ، همانند دستگاه ریموت کنترل عمل خواهد کرد.
نمايش قسمتي از قابليت‌ها و امتيازات محصول در اين فضا ، با جذابيت هاي سمعي و بصري ديگري نيز همراه است كه جذابیت حضور در اين فرصت بازديد را صد چندان می‌کند. این نمایشگاه به مدت یک ماه پذيراي شهروندان تهراني است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :