آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10966
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1391 12:1
تعداد بازدید : 487

در دیدار استاندار و هیات مدیره سازمان نظام صنفی اصفهان عنوان شد

فناوری اطلاعات زیرساخت توسعه همه جانبه است

هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان با ذاکر اصفهانی، استاندار اصفهان دیدار کردند.

روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای- در این دیدار مهندس کاظم آیت‌اللهی رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان گزارشی از فعالیت‌های سازمان و توانمندی‌های اعضا در اجرای طرح‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ارایه و ضمن تشکر از صدور بخشنامه‌های تاثیرگذار استانداری به تمامی دستگاه‌های اجرایی استان به ظرفیت‌های موجود فناوری اطلاعات در استان اشاره کرد.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در این دیدار همچنین  ضمن یادآوری اهمیت و نقش اساسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، آن را یکی از مباحث زیرساختی و اصولی در توسعه همه‌جانبه دانست و استفاده از آن را در ایجاد اشتغال و تولید ملی گامی موثر و حرکتی پویا ذکر کرد.
وی با اشاره به اینکه اصفهان نخستین استانی است که دارای سند توسعه ICT است و با توجه به تکالیف برنامه پنجم توسعه، عملیاتی کردن برنامه‌های سند را بسیار مهم خواند و خواستار تشکیل مستمر جلسات شورای راهبردی استان شد.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان افزود: با عنایت به موقعیت استان، وجود نیروهای متخصص و مجرب و دارابودن چندین دانشگاه مطرح در سطح کشور از ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربه فرد این استان است.
وی خواستار اجرای طرح‌های کلان در استان با استفاده از اعتبارات ملی و استانی شد و مشکلات کسب و کار و درخواست‌های اعضای سازمان را به‌طور مشروح ارایه کرده و حمایت و پشتیبانی همه‌جانبه استانداری اصفهان را به منظور پیشرفت و توسعه این بخش خواستار شد.
آیت‌اللهی اظهار امیدواری کرد: با مساعدت‌های استاندار محترم و حمایت‌های مجموعه استانداری اصفهان به‌ویژه دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری شاهد تاثیرات مثبت این دیدار برای همه اعضای سازمان باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :