آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 10977
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1391 12:53
تعداد بازدید : 507

اعطاي نشان شواليه به مديرعامل بانک پاسارگاد

مديرعامل بانک پاسارگاد موفق به دريافت نشان شواليه صنعت بانکداري ايران شد.

خبرگزاري موج- مجيد قاسمي مديرعامل بانک پاسارگاد به دليل چهار دهه حضور موثر و تعيين‌کننده در نظام اقتصادي و بانکي کشور و مديريت شايسته در اين حوزه، به ويژه فراهم ساختن زمينه بروز و شکوفايي استعدادها و خلاقيت‌هاي همکاران و ايجاد زمينه نوآوري متعدد در صنعت بانکداري کشور، موفق به دريافت نشان شواليه مديريت اروپا در صنعت بانکداري ايران شد.
بر اساس اين گزارش، مديريت برخي حوزه‌هاي تخصصي بانک مرکزي، عضويت در هيات مديره و مديرعاملي بانک ملي ايران، رياست کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، عضويت در شوراي پول و اعتبار، رياست شوراي هماهنگي کانون بانک‌ها و موسسات خصوصي کشور از جمله مسووليت‌هاي دکتر مجيد قاسمي بوده است.
گفتني است، نشان بين‌المللي شواليه مديريت اروپا به مديران موفق و نوآور سرتاسر جهان که حایز شرایط مدنظر مرکز تحقيقات و نوآوري مديريت اروپا باشند اعطا  می شود و در هر صنعت تنها به يک نفر تعلق مي‌گيرد. اين جايزه که با هدف تثبيت نوآوري و خلاقيت در مديران موسسات اقتصادي سراسر جهان، به عنوان مهم‌ترين عامل حضور در بازار و دوام فعاليت‌هاي اقتصادي در ميان رقباي فراوان داخلي و خارجي، طراحي شده هرساله در مقر اتحاديه اروپا در بروکسل به برگزيدگاني از نقاط مختلف جهان اهدا مي‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :