آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11020
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1391 11:10
تعداد بازدید : 527

پیشنهاد ویژه موسسه کهکشان نور برای یک رمضان به یاد ماندنی!

افطاری های تکنیکی

موسسه کهکشان نور برای نخستین بار و در ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری سری کارگاه های آموزشی با عنوان «تکنیکال افطار» کرده است.

فناوران- به گزارش موسسه دیده‌بان آی‌تی، نخستین دوره از سری کارگاه‌های آموزشی «تکنیکال افطار»، با مبحث آشنایی با پی‌جویی جرم دیجیتال و همچنین پی‌جویی‌های مرتبط با USB، سه شنبه 17 مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
بهناز آریا، مدیر بخش آموزش موسسه کهکشان نور ضمن اعلام این خبر گفت: تمامی علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه یک روزه می‌توانند با پرداخت مبلغ 99 هزار تومان در نخستین ساختمان هوشمند آموزش فاوای کشور به طور اختصاصی آموزش‏های لازم در این حوزه را فراگیرند.
وی این هزینه را شامل آموزش دو مبحث پی‌جویی جرم دیجیتال و پی‌جویی‌های مرتبط با USB که توسط دکتر عباس نژاد و دکتر خیابانی ارایه می‌شوند خواند و افزود: دی وی دی ابزار، مستندات دوره، گواهینامه حضور و همچنین صرف افطاری از دیگر خدماتی است که در این کارگاه آموزشی ارایه خواهد
شد.
آریا همچنین به زمان برگزاری دور دوم از  سری کارگاه‌های «تکنیکال افطار» اشاره کرد و گفت: دور دوم کارگاه‌های تکنیکال افطار، با موضوع آشنایی با «مانیتورینگ امنیت»، 24 مرداد ماه سال جاری برگزار
 خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌های آموزشی می‌توانند با مراجعه به سایت
 www.kahkeshan.com و یا با تماس؛ شماره تلفن 88719294  نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :