آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11024
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1391 11:21
تعداد بازدید : 655

ASUS گیمرها را به مبارزه طلبید

فراخوان ایسوس برای گیمرها برای رقابت در مسابقات جاده ای Codemaster با بهترین پلات فورم های AMD
.

فناوران- ایسوس برای نشان دادن و آشنایی کاربران با کارایی بالای محصولات مبتنی بر پردازنده‌های AMD، را که شامل کارت‌های گرافیکی سری HD 7000 و مادربوردROG Crosshair V Formula-Z هستند، با یک پیشنهاد ویژه به گیمرها ارایه می‌دهد. این محصولات به همراه یک حساب کاربری Codemasters racer DiRT® Showdown™ ارایه خواهد شد و گیمرها را با تجربه‌ای جدید در بازی بر اساس یک سیستم مبتنی بر مادربورد و کارت‌های گرافیکی AMD غافل‌گیر می‌کنند.
مادربورد و کارت‌های گرافیکی ذکر شده مجموعه‌ کاملی از قابلیت‌های DirectX11 و امکانات اورکلاکینگ پیشرفته را برای اجرای با کیفیت بازی بدون عیب و نقص در اختیار گیمرها قرار می‌دهند.
تمامی کارت‌های گرافیکی سری HD 7000 ایسوس از مدل‌های HD 7750 گرفته تا HD 7970 که بر اساس معماری AMD Graphics Core Next و فناوری 28 نانومتری پردازنده گرافیکی طراحی شده‌اند، در این جشنواره قرار
 می‌گیرند.
مادربورد ROG Crosshair V Formula-Z از پردازنده‌های AM3+/990FX پشتیبانی می‌کند، قابلیت سازگاری با ویندوز 8 را نیز داشته و صرف‌نظر از طراحی جذاب آن امکانات متعددی را به همراه دارد. شایان ذکر است که این ابزارها با فناوری‌های اختصاصی ایسوس از جمله DirectCU، DIGI+VRM و Super Alloy Power در کارت‌های گرافیکی و فناوری‌ Extreme Engine Gigi+ II، SupremeFX III audio و GameFirest II در مادربورد ROG Crosshair V Formula-Z ارایه
می‌شوند.
حساب کاربری DiRT® Showdown رایگان بوده و کاربران می‌توانند تا 30 آوریل سال 2013 میلادی آن‌را دانلود کنند و این حساب تا 31 مه 2013 اعتبار خواهد داشت.
 هر کاربر تنها یک‌بار می‌تواند از اعتبار دانلود خود استفاده کرده و محدوده سنی آن نیز بالای 16 سال ذکر شده است.
برای جزییات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت
www.amd.com/dirtshowdownoffer و www.codemasters.com/uk/dirtshowdown/360 مراجعه کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :