آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11027
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1391 11:30
تعداد بازدید : 727

برگزاری همایش کاربردی حاکمیت فناوری اطلاعات در دی ماه

نوزدهمین نشست هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای استان تهران عصر روز یکشنبه 8 مرداد ماه با حضور اعضای هیات مدیره در محل دبیرخانه سازمان برگزار شد.

روابط عمومی نصر تهران- در این نشست، گزارشی از همایش طرح صیانت از حقوق مالکیت معنوی نرم‌افزارهای رایانه‌ای ارایه شد. سپس لیلا لاریجانی، مسوول کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات نصر تهران از برگزاری همایش کاربردی حاکمیت فناوری اطلاعات در دی ماه امسال خبر داد و مقرر شد برگزاری کارگاه آموزشی نیز در کنار این سمینار پیش‌بینی شود.
همچنین در خصوص درخواست کمیته توسعه صادرات فاوا مبنی براعلام شاخص‌های توسعه صنعت فناوری اطلاعات، مقرر شد نظر اعضای هیات مدیره و کمیسیون‌ها اخذ و پس از جمع‌بندی، پاسخ لازم برای این کمیته ارسال شود.
در ادامه جلسه نیز گزارشی از نشست برگزار شده با معاونت حسابرسی سازمان تامین اجتماعی توسط فریبا مهدیون، رییس کمیسیون آموزش مطرح و به این نکته اشاره شد که در این نشست علاوه بر مطرح کردن برخی مشکلات بیمه‌ای شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات، پیشنهاد شده است که سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به عنوان مرجع رسیدگی به شکایت و اختلافات این حوزه انتخاب شود. ارایه گزارش عملکرد دبیرخانه سازمان در سه ماهه منتهی به 31 خرداد ماه نیز بخشی از این جلسه را به خود اختصاص داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :