آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11080
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1391 11:18
تعداد بازدید : 688

تبیین بازی سازی رایانه ای برای کودکان زیر 7 سال

بنیاد ملی بازی های رایانه ای و انجمن بازی ها و ورزش کودکان با هدف فراهم کردن امکان پاسخگویی به نیازهای جدی و اساسی کودکان یعنی بازی و ورزش تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

فناوران- این تفاهم‌نامه در راستای تبیین ضرورت بازی برای گروه سنی کودکان، به خصوص کودکان زیر هفت سال که طبق آمار رسمی حدود 10 درصد از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند و نیز در راستای هم افزایی دو مجموعه در راستای فراهم کردن امکانات برای پاسخگویی به نیازهای جدی و اساسی کودکان یعنی بازی و ورزش منعقد شده است.
 همکاری در خصوص مسایل فرهنگی، تربیتی، آموزشی و اجتماعی بازی‌ها برای مخاطبان زیر هفت سال، گسترش پژوهش‌های صنعت محور و تبدیل ایده به محصول در حوزه بازی‌های رایانه‌ای برای مخاطبان یاد شده، ارایه خدمات مشاوره‌ای در زمینه آسیب ناشی از بازی‌های موجود در ارتباط با کودکان زیر هفت سال، تدوین اسناد، دستورالعمل‌ها، کتب فنی و تخصصی و همایش‌ها در زمینه بازی‌های رایانه‌ای برای مخاطبان یاد شده، فرهنگ‌سازی و هماهنگی در توزیع محصولات و تعامل طرفین از محورهای همکاری طرفین این تفاهم‌نامه است.
همچنین طراحی شخصیت و قهرمان ملی برای کودکان گروه سنی زیر هفت سال با توجه به مولفه‌های اسلامی- ایرانی یکی دیگر از برنامه‌های مشترک طرفین این تفاهم‌نامه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :