آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11087
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1391 11:43
تعداد بازدید : 712

در همایش معرفی راهکارهای نوین در بانکداری الکترونیکی شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

دو محصول جدید چک پذیر و باجه سیار بانکی رونمایی شد

در همایش معرفی راهکارهای نوین در بانکداری الکترونیکی شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی دو محصول جدید این شرکت شامل چک پذیر و باجه سیار بانکی رونمایی شد.

فناوران– در این همایش علاوه برمعرفی محصولات و خدمات جدید شرکت تلاش شد تا تعامل و ارتباط سازنده میان شرکت و مشتریان آن برقرار شده و مبحث امنیت در صنعت بانکداری الکترونیکی به بحث و بررسی گذاشته شد.
در حاشیه این همایش، نمایشگاهی از سبد محصولات و خدمات خوارزمی برپا و محصولات جدید خوارزمی شامل چک پذیر و باجه سیار بانکی به صورت رسمی رونمایی شد و در معرض دید حضار قرار گرفت.
در این همایش، دو سخنرانی با موضوع سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در بانک‌ها بود و معرفی راهکار جامع کشف و مقابله با تقلب و کلاهبرداری مالی در صنعت بانکداری ارایه شد.
مهندس رضا طی‌نیا، سرممیز بین‌المللی ISMS از جمله سخنرانان این همایش بود که به ضرورت‌های پیاده‌سازی امنیت در سازمان‌ها و جنبه‌ها و اجزای آن پرداخت و با ارایه Caseهای واقعی، به صورت ویژه، بر روی موضوع امنیت در بانک‌ها تاکید کرد.
مهندس علی اکبریان دیگر سخنران این همایش با معرفی سیستم جامع کشف و مقابله با تقلب به ارایه نمونه‌های واقعی از موارد کلاهبرداری در دنیا پرداخت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :