آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11352
تاریخ انتشار : 25 مرداد 1391 10:19
تعداد بازدید : 934

به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان آذربایجان شرقی

صنف فاوا به یاری زلزله زدگان می آید

صنف فناوری اطلاعات، به یاری زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی می شتابد.

فناوران- از ابتدای حادثه زلزله تا امروز، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نقش اصلی را در اطلاع‌رسانی به موقع و تشویق مردم به کمک به مردم آذربایجان و زلزله‌زدگان شمال غرب کشور ایفا کرده‌اند. مردم با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات هم‌میهنان خود را برای اهدای کمک‌های نقدی، کالایی و همچنین اهدای خون فراخوانده و مردم نیز مانند همیشه به یاری هم‌میهنان خود شتافته‌اند.
در این راه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان آذربایجان شرقی نیز پا پیش نهاده و از اهالی صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور دعوت کرده تا کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب این سازمان واریز کنند. این سازمان روز دوشنبه با پیامک این موضوع را به اطلاع مخاطبان خود رساند و دیروز نیز سایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور فراخوان این کمک رسانی را منتشر کرد.
در این فراخوان که با عنوان "مشارکت فعالان حوزه IT کشور در حمایت از زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی" منتشر شده آمده است:
همزمان با شب‌های پرفضیلت قدر، خداوند آزمونی دیگر را پیش روی ملت ایران قرار داد. جان باختن و مجروح شدن تعداد کثیری از هم‌وطنان عزیزمان، ضربه روحی سنگینی برای ملت ایران بود که جبران آن جز به "اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَهِ" مقدور نیست.
ضمن عرض تسلیت مجدد این مصیبت به مردم شریف استان آذربایجان شرقی، به‌ویژه خانواده فناوری اطلاعات آن استان، همدردی خود را با بازماندگان این حادثه اعلام داشته و از خداوند متعال برای درگذشتگان این ضایعه که همزمان با ایام ضیافت الهی از خوان رمضان به نزد پروردگار خویش پرکشیدند، غفران الهی، آرامش روح و تنعم به نعمات بهشتی را مسالت دارد.
در این برهه تاریخی و آزمون الهی، دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان آذربایجان شرقی، با اختصاص شماره حساب 1-2953478-850-1001 نزد بانک اقتصاد نوین به نام سازمان برای کمک به زلزله‌زدگان منطقه، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی فعالان صنعت IT از اقصی‌نقاط کشور کرده تا با همکاری و هماهنگی سازمان‌های امدادی و مقامات مسوول، ضمن خرید نیازهای ضروری و توزیع مستقیم آن در مناطق آسیب‌دیده، سهم کوچکی در این عرصه ایفا کند.
همچنین دبیرخانه سازمان در تبریز،‌ به نشانی خیابان آزادی، تقاطع گلگشت، ساختمان پارک علم و فناوری، و در تهران به نشانی خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، کوچه نهم، شماره 13، آماده دریافت کمک‌های غیرنقدی شما همکاران محترم جهت توزیع در مناطق زلزله‌زده می‌باشد. شایان ذکر است شماره تلفن 3366272-0411 (آقای موسوی) آماده هماهنگی و پاسخ به سوالات شما همکاران محترم می‌باشد.
با دلی سرشار از درد و اندوه، تنها سکوت می‌کنیم و چشم انتظار یاری‌تان هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :