آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11431
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1391 10:2
تعداد بازدید : 1004

سایت محتوایی و خدمات رسانی تبیان قم رونمایی شد

سایت محتوایی- خدمات رسانی تبیان قم در مراسمی با حضور طالب پور؛ مدیر عامل موسسه تبیان، اسکندری رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان قم و جمعی از مسوولان استانی رونمایی شد.

فناوران- مدیر عامل موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان در این مراسم گفت: به دلیل ظرفیت‌های محتوایی در استان قم راه‌اندازی این سایت‌ها امری موثر در توسعه اطلاع‌رسانی دینی و مذهبی خواهد بود.
علیرضا طالب‌پور افزود: استفاده بیشتر از این امكانات فراغ بال بیشتری برای انسان مهیا می‌كند تا مبلغان و فعالان در این عرصه بتوانند اقدامات موثرتری انجام دهند.رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان قم نیز گفت: این طرح از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به قم در سال 89 است كه بودجه آن تخصیص پیدا كرد.
عباس اسكندری با اشاره توجه رهبر انقلاب به بهره‌برداری بیشتر از ظرفیت فضاهای مجازی افزود: از میان طرح‌های ارایه شده این طرح پذیرفته شده تا با استفاده از آن بتوان پیام اسلام و انقلاب را به جهانیان منتقل كرد.
وی یادآور شد: بیش از 150 موضوع مختلف در این سایت مورد توجه قرار گرفته است كه از آن جمله می‌توان به لوای شیعه، خانه و خانواده، دین و اندیشه، انقلاب اسلامی، علم و فناوری و پزشكی و سلامت اشاره كرد.
وی كتابخانه الكترونیكی، بانك مقالات و نرم‌افزارها، گالری تصاویر، صوت و ویدیو را از دیگر بخش‌های این سایت ذكر كرد.
اسكندری خاطرنشان كرد: این سایت یك فضای دینی و مذهبی است و در آن مطالبی ارایه می‌شود كه برای كاربران داخل و خارج كشور قابل استفاده باشد.
وی بیان داشت: سه ركن غدیر، عاشورا و انتظار به عنوان سه استراتژی اساسی شیعه در این سایت به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است.
این سایت با آدرس http://tebyan-qom.ir برای كاربران قابل دسترسی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :