آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11441
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1391 10:44
تعداد بازدید : 1639

تشکیل ستاد کمک رسانی به زلزله زدگان در مجمع صنوف تولیدی تهران

رییس مجمع صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران با اعلام تشکیل ستاد کمک رسانی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی گفت: اتحادیه های صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران تکنسین فنی و متخصص به مناطق زلزله زده اعرام می کنند.

خبرگزاری فارس- علی فاضلی گفت: در همان ساعات اولیه وقوع حادثه دلخراش زلزله، مجمع امور صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران ستاد کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی را سازماندهی کرده و این ستاد کار جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی، اتحادیه‌ها و همچنین تامین نیروی انسانی فنی و متخصص مورد نیاز مناطق زلزله‌زده را عهده‌دار شد.
وی افزود: با توجه به در پیش بودن فصل سرمای زودرس در مناطق آذربایجان کار جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی متناسب با نیازهای آتی عزیزان هموطن‌مان در این مناطق خواهد بود.
وی افزود: متناسب با نیاز مناطق زلزله‌زده کارشناسان و متخصصان چه در زمینه ساختمان و چه در زمینه دیگر مواردی که به دست خواهد آمد از سوی اتحادیه‌ها به مناطق اعزام خواهند شد.
فاضلی افزود: تاکنون چندین محموله کمک‌رسانی اتحادیه‌ها به مناطق زلزله‌زده ارسال شده و کمک رسانی‌ها تا موقع ضرورت ادامه خواهد داشت.
وی همچنین از بازسازی بخش‌هایی از مناطق زلزله زده توسط اتحادیه‌های صنفی خبر داد و گفت: تعدادی از اتحادیه‌ها مثل اتحادیه طلا و جواهر تهران کاربازسازی بخشی از مناطق آسیب‌دیده را برعهده خواهند گرفت.
وی بار دیگر با اعلام شماره حساب 87848000 ستاد کمک‌رسانی مجمع به زلزله‌زدگان، از اصناف و تمامی خیران خواست تا برای کمک‌رسانی و بازسازی مناطق آسیب‌دیده کمک‌های نقدی خود را به این حساب و کمک‌های غیرنقدی‌شان را به مجمع واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از ملک پلاک 456 ساختمان مجمع امور صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران تحویل دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :