آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11449
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1391 11:13
تعداد بازدید : 725

«ققنوس» برای نسخه شبکه ویندوز

ضدبدافزار ایمن نگارش ققنوس نسخه شبکه ویندوز به بازار آمد.

فناوران- آزمایشگاه تحلیل بدافزار ایمن همزمان با عید سعید فطر محصول جدید خود را با عنوان نسخه شبکه ویندوز (نگارش ققنوس) وارد بازار می‌کند.
این ضد بدافزار با تمامی نیازهای سازمانی سازگار است، به طوری که طراحی بروز رسانی سرورهای محلی آن در چند ایستگاه کاربری بدون وابستگی به نوع سیستم‌عامل، باعث سهولت بروزرسانی و جلوگیری از اشغال پهنای باند میان شعب سازمانی (شرکتی) و پهنای باند اینترنتی می‌شود. با توجه به اهمیت ترافیک عبوری از این مجراها که عموما شاهرگ حیاتی یک مجموعه محسوب می‌شود، این قابلیت از نقاط قوت این ضد بدافزار است.
از   دیگر قابلیت‌های این ضد برافزار می‌توان مدیریت چند لایه‌ای (Master-Slave) برای کنترل جامع سازمانی، امکان مدیریت شبکه‌ای (اعمال task‌های شبکه‌ای) و اعمال Policyها در لایه Application Level به منظور کنترل کاربران را بیان کرد.
همچنین این ضد بدافزار قادر به بروزرسانی روزانه توسط سرورهای ضد بدافزار ایمن است.
برای محافظت بیشتر از ایستگاه‌های کاربری (client‌ها) در این نسخه امکاناتی همچون ضد بدافزار
 (Anti Virus)، ضد کلاهبرداری (Anti Phishing)، ضد هرز نامه
(Anti Spam)، دیواره آتش (Fire Wall)، کنترل کاربر (User Control) و حریم شخصی (Privcy Control) در نظر گرفته شده است.لازم به ذکر است که این ضد بدافزار در حوزه شناسایی و پاکسازی بدافزارها و جاسوس افزارها در دو ماه گذشته به استناد سایت ارزیابی ضدویروس‌ها
 AV-Comparatives دارای بهترین عملکرد بوده است.
سازمان‌ها می‌توانند برای درخواست نصب و ارزیابی محصول جدید شبکه ایمن به صورت یک‌ماهه رایگان با تلفن‌های 16-66900611 تماس بگیرند یا با آدرس
 info@ImenAntiVirus.com مکاتبه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :