آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11458
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1391 12:8
تعداد بازدید : 715

بانک سرمایه محصول مشترک با ایرانسل را ارایه می کند

در راستای جلب رضایت مشتریان و ایجاد خدمات جدید برای آنان، خرید شارژ ایرانسل و پرداخت صورت حساب بدون وارد کردن کد از طریق وب سایت بانک سرمایه فراهم شد.

بیما- مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت
 recharge.sbank.ir و دارا بودن کارت بانکی عضو شبکه شتاب، حسب نیاز خود و بی نیاز به وارد کردن کدهای شارژ، از سرویس‌های شارژ مستقیم سیم کارت اعتباری (عادی و شگفت‌انگیز)، پرداخت مستقیم صورت‌حساب سیم‌کارت دایمی، شارژ مستقیم وایمکس و پرداخت صورت حساب وایمکس دایمی استفاده کنند.با استفاده از این سرویس مشتریان می‌توانند با وارد کردن شماره 16 رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب، رمز دوم اینترنتی و همچنین شماره 3 یا 4 رقمی ظهر یا متن کارت شتاب پرداخت خود را انجام دهند. با این روش، مبلغ مورد نظر مشتری به طور مستقیم از کارت بانکی مشترک کسر شده و به اعتبار سیم‌کارت و یا وایمکس وی افزوده می‌شود.
همچنین از مزیت‌های این خدمت می‌توان به تسهیل دریافت اعتبار برای مشترکان، گسترش تنوع در ارایه خدمات بانکداری مدرن و درج مبلغ دلخواه اشاره کرد.
در ادامه این گزارش آمده است، مشتریانی که مایل به دریافت شارژ شگفت انگیز از طریق سایت مذکور هستند به جای 20درصد از 22 درصد شارژ بهره‌مند خواهند شد. به این صورت که با کلیک بر روی گزینه «شارژ شگفت انگیز» و طی کردن مراحل مذکور شارژ مورد نظر را دریافت می‌کنند.
بانک سرمایه نخستین بانکی است که این محصول جدید مشترک با اپراتوری ایرانسل را ارایه کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :