آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11493
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1391 11:1
تعداد بازدید : 514

طرح های ICT آنلاين ارزیابی می شود

با راه اندازی سامانه الکترونیکی ارزیابی، طرح ها و پروژه های در دست اجرا، به صورت برخط (online) کنترل و تجزیه و تحلیل های لازم روی آن صورت می گیرد.

ایسنا- با راه‌اندازی کامل این سامانه، امکان بررسی وضعیت پیشرفت پروژه‌ها، طرح‌ها و فعالیت‌های در حال انجام تمامی سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه به صورت لحظه‌ای فراهم خواهد شد. همچنين با استفاده از این سامانه می‌توان در صورت خارج شدن روند اجرایی پروژه‌ها از اهداف تعریف شده، به موقع تشخیص و اقدام‌های لازم را اجرایی کرد و يا از طریق این سامانه جامعیت در فعالیت‌ها عملیاتی می‌شود و ارتباط بین طرح‌ها و پروژه‌ها با استراتژی‌ها و سیاست‌های کلی وزارت کنترل می‌شود.  بر اساس ماده هشت دستورالعمل اجرایی نظام مدیریت عملکرد، دستگاه‌های اجرایی مکلف شده‌اند تا این نظام را پیاده و نظارت الکترونیکی را عملیاتی کنند.  بخشی از این نرم‌افزار که مربوط به ارزیابی عملکرد است در ستاد وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات نصب و پیاده‌سازی شده است؛ این نرم‌افزار قابلیت لینک در سطوح سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه را فراهم می‌کند.  امکان رده‌بندی سازمانی، مدیریتی و کارمندی از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار است که امکان ارزیابی در سطوح مختلف را فراهم می‌کند. این نرم‌افزار همچنين در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهوري طراحی و به صورت یکپارچه به تمامی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ارایه شده است.
امکان گزارش‌گیری پویا از دیگر امکانات این نرم‌افزار محسوب می‌شود که به واسطه آن می‌توان گزارش‌های لحظه‌ای از روند پیشرفت پروژه‌ها برای بخش‌های سیاست‌گذار کشور آماده کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :