آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 11497
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1391 11:6
تعداد بازدید : 634

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان خبر داد:

بهره برداری از دیتا سنتر استان اصفهان اوایل سال 91

امیدواریم با تمهیدات پیش بینی شده و فعالیت های در دست اجرا، دومین مرکز داده استان اصفهان، اوایل سال 92 به بهره برداری برسد.

روابط عمومی وزارت ارتباطات- شفیعی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: بر همین اساس و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط سازمان فناوری اطلاعات، فاز عملیاتی ایجاد دومین مرکز داده استانی استان اصفهان به زودی آغاز خواهد شد.
وی افزود: ایجاد این مرکز داده استانی، پیش نیاز اتصال استان اصفهان به شبکه ملی اطلاعات کشور است که امیدواریم به این مرکز داده در اوایل سال 92 به بهره‌برداری برسد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان با اشاره به برگزاری فراخوان ایجاد دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان اصفهان نیز گفت: بر اساس بررسی‌ها و نیازسنجی انجام شده توسط کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات استان اصفهان، به منظور توسعه و گسترش متوازن دفاتر پیشخوان خدمات در سطح استان اصفهان، فراخوان اعطای پروانه دفتر پیشخوان خدمات به صورت محدود در برخی شهرهای استان اصفهان برگزار شد و به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد.
وی عنوان کرد: به دلیل اهمیت و جایگاه دفاتر پیشخوان خدمات در ارایه خدمات به مردم و نقش مهم مسوولان دفاتر، کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات استان اصفهان شرایط لازم را برای گزینش متقاضیان دفتر پیشخوان در نظر گرفته و در همین راستا، برگزاری آزمون را نیز در این خصوص پیش‌بینی کرده است.
شفیعی با اشاره به تشکیل کمیته بازرسی مشترک دستگاه‌های نظارتی و حاکمیتی استان اصفهان برای پایش و کنترل بازار خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت: به منظور اطلاع‌رسانی به تمامی شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سمیناری برای معرفی این کمیته برگزار شد که نهادهای عضو کمیته اطلاعات و اهداف کمیته را در اختیار همه شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات قرار دادند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :