آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1185
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 714

زمان ثبت نام چهارمین دوره آزمون احراز صلاحیت مشاوران تمدید شد

با توجه به استقبال متقاضيان شرکت در چهارمين دوره آزمون احراز صلاحيت مشاوران، زمان ثبت نام تا ساعت 24 روز يکشنبه ششم شهريور ماه تمديد شد.

فناوران- زمان مشخص شده به هيچ وجه قابل تمديد نیست و به درخواست‌هايي که بعد از تاريخ مقرر به دبيرخانه‌های استانی يا دبيرخانه کشور ارایه شود ترتيب اثری داده نخواهد شد.
بر اساس این گزارش، کماکان روش ثبت نام الکترونیکی است و تغییری نسبت به قبل نخواهد کرد.
همچنین با توجه به سوال‌های مکرر دبيرخانه‌های استانی مبنی بر دريافت وجه ثبت نام آزمون به صورت دستی و يا واريز به حساب استان و در عین حال ثبت نام متقاضيان به صورت حضوری در دبيرخانه‌های استانی، به اطلاع می‌رساند رويه ثبت نام و پرداخت هزينه آزمون قابل تغيیر نیست و الزاما درخواست ثبت نام متقاضيان باید به صورت الکترونيکی و از طريق سامانه ثبت نام انجام شود و پرداخت وجه نيز باید توسط يکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و در وجه سازمان نظام صنفی رايانه‌ای کشور صورت پذيرد.
چنانچه در مهلت مقرر همکاران در خصوص ثبت نام با سوال و يا مشکلی مواجه شدند، دبيرخانه سازمان نصر کشورآمادگی لازم برای پاسخگويي و راهنمايي تلفنی را دارد.
دستور العمل ثبت نام
در اجراي بند 6 ماده 32 تصويب نامه شماره 21185/ت26089هـ مورخ 24/4/1383 هيات وزيران و مصوبه شوراي عالي انفورماتيک کشور، سازمان نظام صنفي رايانه‌اي کشور، ساعت 10 صبح روز جمعه هجدهم شهريورماه سال جاري چهارمين دوره آزمون احراز صلاحيت مشاوران را برگزار خواهد کرد.
با توجه به اينکه ثبت نام برای آزمون مستلزم عضويت در شاخه اشخاص حقيقی سازمان است، از متقاضيان ثبت نام درخواست می‌شود که در صورت عدم عضويت، سريعا به دريافت کد عضويت اقدام کنند. از آنجا که فرآيند عضويت نياز به زمان يک هفته‌ای دارد، ضروری است با لحاظ کردن زمانبندی لازم در اين خصوص توجه کافی مبذول شود.
داوطلبانی که کد عضويت خود را قبل از سال 90 دريافت کرده اند
قابل توجه تمامی داوطلبان شرکت در آزمون سال جاری که قبل از سال 1390 به عضويت شاخه اشخاص حقيقی سازمان پذيرفته شده‌اند، به این وسيله به اطلاع می‌رساند که صدور کارت ورود به جلسه آزمون منوط به تسويه حق عضويت تا پايان سال 90 است، لذا آن دسته از اعضا که داوطلب شرکت در آزمون سال جاری هستند باید علاوه بر پرداخت وجه ثبت نام شرکت در آزمون به صورت آنلاين برای اطلاع از وضعيت بدهی حق عضويت سالانه خود نيز با دبيرخانه های نظام صنفی رايانه‌ای استان‌ها تماس بگیرند و نسبت به تسويه حق عضويت خود اقدام کنند. بديهی است پس از پايان مهلت ثبت نام صدور کارت برای آن دسته از داوطلبانی که حق عضويت سالانه خود را پرداخت نکرده‌اند امکان پذير نخواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :