آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1201
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 446

بدون تیتر

  مجلس به دنبال تصویب طرحی است که طی آن به مدت 24ماه و تا زمان پیدا شدن شغل، کارجویان مجرد ماهیانه 300 هزار تومان و متاهلان 350 هزار تومان دریافت کنند و 50 ماهه آن را بازپس دهند که در این صورت قسط هر کارجوی مجرد ماهیانه 144هزار تومان و هر بیکار متاهل نیز 168هزار تومان خواهد بود.

در چهار ماه نخست امسال نزديک به 74 ميليون دلار محصولات و مواد اوليه مرتبط با صنعت دخانيات وارد کشور شد. براساس آمار رسمي گمرک در چهار ماه نخست امسال واردات انواع سيگارهاي حاوي توتون به کشور به بيش از 2/23 ميليون دلار رسيد. بيش از 95 درصد از واردات سيگارهاي حاوي توتون به ايران مربوط به کشور سوییس است. ساير واردات سيگار به ايران نيز متعلق به کشورهاي امارات متحده عربي، برزيل و هلند است.

امروز در پنجمين عرضه‌ نفت خام كه ساعت 11 و 30 دقيقه در تالار بين‌المللي بورس كالا در جزيره كيش انجام مي‌شود، نفت خام با قيمت پايه 106 دلار و 58 سنت از سوي شركت ملي نفت ايران عرضه خواهد شد.

  مدير توسعه بازار شركت بورس كالاي ايران گفت: براي آنكه بعد از ماه رمضان مرغ غير منجمد در بورس كالا عرضه شود نيازمند تصميم سازمان دامپزشكي در نوع بسته‌بندي اين كالا هستيم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :