آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1218
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 589

مدیر پروژه میزان اعلام کرد‌:

فراهم شدن زیرساخت های عضویت کارگران در طرح میزان

مدیر پروژه میزان (طرح خرید کارت اعتباری) از فراهم شدن زیرساخت های عضویت کارگران در این طرح خبر داد و گفت: با توجه به این مهم هیچ مشکل و محدودیتی در پذیرش کارگران وجود ندارد.

شابا - عباس قلی‌زاده با بیان اینکه حدود 850 هزار کارت اعتباری در حال توزیع است، گفت: 5/1 میلیون نفر از کارمندان دولت برای دریافت کارت معرفی شده‎اند و تاکنون 650 هزار کارت در اختیار کارمندان قرار گرفته است.
قلی‌زاده افزود‌: 15 بانک در این طرح همکاری می‌کنند که تاکنون موافقت‎نامه با 9 بانک امضا شده و در حال ارايه خدمات هستند.
به گفته وی، موافقت‎نامه با بانک‎های دیگر نیز در مراحل نهایی بوده و به زودی آماده ارايه خدمات خواهند شد.
وی تعداد شرکت‎های تولیدی ثبت نام کرده در این طرح را 606 واحد اعلام کرد و افزود: برخی از فروشگاه‎ها به دارندگان کارت میزان، خدمات‎رسانی می‎کنند.
قلی‎زاده با بیان اینکه 14 گروه کالا در طرح میزان عرضه خواهد شد، گفت: در طرح میزان 11 هزار و 160 قلم کالا قابل خرید و فروش با کارت اعتباری است.
گروه پوشاک، کیف و کفش، شیشه و بلور، فرش ماشینی، لوازم صوتی و تصویری، رایانه، لوازم خانگی، مبلمان، سرویس‌های خانگی، لوازم تحریر،‌ موتورسیکلت و دوچرخه از جمله گروه‎های کالایی قابل عرضه در این
طرح هستند.
گفتنی است در این طرح کارت‎ها از طریق وامی که بانک‎ها به صورت قرض‎الحسنه پرداخت می‎کنند شارژ می‎شود و 4 درصد نیز کارمزد به آن تعلق می‎گیرد. هدف از اجرای این طرح نیز ایجاد رونق اقتصادی، افزایش توان خرید مردم،‌ حمایت از کار و تولید داخلی است و دست‎اندرکاران آن بانک‎ها، دستگاه‎ها و سازمان‎های دولتی، بخش خصوصی و همه مردم و تولیدکنندگان و توزیع‎کنندگان هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :