آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12321
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1391 9:45
تعداد بازدید : 936

12 سپتامبر؛ روز موعود برای آیفون 5

در حالی که شرکت اپل دعوتنامه هایی را برای رسانه ها به منظور حضور در مراسم 12 سپتامبر (22 شهریور ماه) این شرکت ارسال کرده، برخی سایت های اینترنتی اقدام به انتشار نخستین تصاویر فاش شده از آی پد کوچک تر اپل با صفحه نمایش 8 اینچی کرده اند.

مهر- اندکی پس از فاش شدن نخستین تصاویر از آیفون جدید شرکت اپل دعوتنامه‌هایی را برای رسانه‌های مختلف به منظور رونمایی از نسخه جدید آیفون با صفحه 4 اینچی و رابط اتصال جدید ارسال کرده است.
شرکت اپل تاکنون درباره موضوع این مراسم راز دار بوده است اما کارشناسان اظهار داشتند تاریخ 12 سپتامبر، برای رونمایی از آیفون در نظر گرفته شده است.
تصویری مینی‌مالیستی که اپل برای دعوت رسانه‌ها در روز 12 سپتامبر به کار برده، در سایه این تصویر عدد پنج به چشم می‌خورد.
این دعوتنامه به این معناست که نسل پنجم آیفون در راه است و بالای عدد 12 که سایه عدد پنج در زیر آن نمایان است، نوشته شده : تقریبا اینجا قرار است این رویداد در مرکز هنر یربا بونا سانفرانسیسکو برگزار شود، محلی که اپل برای رونمایی سایر محصولات خود چون آی‌پد مورد استفاده قرار داده بود.
در روزهای اخیر تصاویر فاش شده از آیفون جدید منتشر شده است، اما با وجود همه رایزنی‌ها اپل از تایید هرگونه جزییاتی امتناع کرده است.
در آخرین سری از تصاویر فاش شده از دستگاه‌های جدید شرکت اپل، پس از آیفون برخی سایت‌ها اقدام به ارایه تصاویر آی‌پد مینی اپل کرده‌اند که انتظار می‌رود ماه آینده توسط این شرکت رونمایی شود.
گفته می‌شود که آی‌پد مینی دارای یک صفحه نمایش هشت اینچی است که آن را از نسخه قبلی آی‌پد که صفحه نمایش آن 10 اینچ بود، کوچکتر جلوه می‌دهد و نتیجه امکان حمل و نقل آن بیشتر می‌شود و این فرصت را برای اپل فراهم می‌کند که با گوگل و آمازون که تبلت‌های هفت اینچی وارد بازار کرده‌اند، به رقابت بپرازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :