آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1236
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 1371

برگزاری مسابقه بازی نامه نویسی در جشنواره بین المللی امام رضا (ع)

بنیاد ملی بازی های رایانه ای به بازی نامه های برگزیده در جشنواره بین المللی امام رضا (ع) که به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می شود، جایزه اهدا می کند.

معاونت ارتباطات و بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای - این بنیاد با هدف به‌کارگیری ظرفیت هنر صنعت بازی‌های رایانه‌ای در ترویج فرهنگ رضوی و آشنا کردن جوانان با معارف رضوی از طریق این بازی‌ها با جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) همکاری می‌کند.
به همین منظور بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مسابقه بازی‌نامه‌نویسی با موضوعاتی نظیر شناساندن کرامت و تاثیرات رفتاری امام رضا (ع) در زندگی انسان، زندگی و آثار اصحاب امام رضا (ع)، به تصویر کشیدن اندیشه‌ها و سیره عملی امام رضا (ع) در برخورد با پیروان سایر ادیان و فرق و مذاهب، مهاجرت امام رضا (ع) به ایران و سفر ایشان از مدینه تا مرو و ... را در این جشنواره برگزار می کند و به آثار برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا خواهد کرد.
همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه بازی و بازی‌نامه‌نویسی از دیگر برنامه‌های این بنیاد در جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) است که طی روزهای برپایی این جشنواره تشکیل خواهد شد.
 متقاضیان شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت اینترنتی www.ircg.ir مراجعه کنند.
علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه بازی‌نامه‌نویسی می‌توانند آثار خود را حداکثر تا پایان شهریورماه سال جاری به نشانی info@ircg.ir یا به نشانی پستی تهران، میدان هفتم تیر، خیابان مفتح شمالی، کوچه گلزار غربی، نبش زیرک‌زاده، شماره 32 ، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ارسال کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :