آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12381
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1391 10:47
تعداد بازدید : 471

در دیدار معاون وزیر ارتباطات با سفیر بلاروس

ایران خواستار حمایت بلاروس در اجلاس UPU شد

معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات دیروز در دیدار با ویکتور ریباک سفیر کشور بلاروس در خصوص افزایش زمینه های همکاری بین این دو کشور در حوزه ICT تاکید کرد.

روابط عمومی وزارت ارتباطات- محمد کرمپور در این دیدار با بیان اینکه دو کشور ایران و بلاروس خواهان گسترش روابط دو جانبه هستند، گفت: این دیدارها می‌تواند زمینه‌ساز همکاری‌های دو کشور باشد چراکه هر دو کشور مایل به تداوم و افزایش همکاری‌ها هستند.
وی همچنین خواستار حمایت بلاروس از ایران در بیست و پنجمین اجلاس مدیران اتحادیه جهانی پست در دوحه پایتخت قطر شد و گفت: ایران در دو شورای راهبری و شورای عملیاتی کاندید شده است که امیدواریم نمایندگان ایران بتوانند حداقل در یکی از این دو شورا‌ها رای لازم را اخذ کنند.
وی افزود: در راستای افزایش همکاری‌ها و تعاملات دو جانبه دو کشور، تمبر مشترک ایران و بلاروس سال گذشته در ایران چاپ شده است.
ویکتور ریباک سفیر کشور بلاروس نیز برگزاری اجلاس جنبش جهانی غیرمتعهد‌ها را در ایران یک رویداد قابل توجه و بزرگ خواند و گفت: امیدواریم کشور بزرگ ایران بتوند به اهدافی که در این اجلاس مد نظر داشت، دست پیدا کند.
وی گفت: به عنوان نماینده بلاروس در ایران وظیفه خود می‌دانم که اهداف و خواسته‌های ایران را به اطلاع سران کشورم برسانم و خواهان روابط محکم بین دو طرف هستم.
وی ادامه داد: باید بستر مناسب همکاری بین دو کشور فراهم شود و برگزاری چنین دیدار‌هایی می‌تواند کمک شایانی برای نیل به این هدف کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :