آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12387
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1391 11:15
تعداد بازدید : 1082

تنها مرکز آزمون رسمی لابراتوار کسپرسکی در ایران معرفی شد

شرکت تجارت امن، نخستین توزیع کننده ایرانی آسیای غربی کسپرسکی (کامگارد)، به عنوان تنها مرکز آزمون رسمی لابراتوار کسپرسکی در ایران معرفی شد.

فناوران- مدیر عامل شرکت تجارت امن با اعلام این خبر گفت: از سه سال پیش تاکنون، شرکت تجارت امن، به عنوان تنها مرکز مجاز آموزش لابراتوار کسپرسکی در خاورمیانه از سوی این شرکت معرفی شد و تا به حال توانسته دوره‌های آموزشی مختلفی را با موفقیت برگزار کند. اما هم‌اکنون نام شرکت تجارت امن به عنوان تنها مرکز آزمون رسمی لابراتور کسپرسکی در کنار سایر مراکز آزمون، در سایت رسمی کسپرسکی قرار گرفته است.
محمد مبصری گفت: علاوه بر این، تقویم و زمان برگزاری دوره‌های آموزشی شرکت تجارت امن هم در این وب سایت به طور رسمی درج و معرفی شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی شرکت کسپرسکی، از زمان برگزاری دوره‌ها مطلع شوند.
 از راه دور یاد بگیرید
در ادامه قائم مقام شرکت کامگارد درباره امکانات جدید آموزشی شرکت تجارت امن شامل شرکت در آزمون‌های آزمایشی و همچنین امکان آموزش از راه دور گفت: به منظور تعیین سطح معلومات داوطلبان قبل از شرکت در آزمون رسمی شرکت کسپرسکی، دو نمونه آزمون آزمایشی آنلاین در وب سایت شرکت تجارت امن قرار گرفته است. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به نشانی www.tejarateamn.com در این آزمون‌های آزمایشی شرکت کرده و سطح توانایی خود را بسنجند. مبصری ادامه داد : داوطلبان بلافاصله پس از تکمیل و ارسال پاسخ سوالات، نتیجه آزمون را به صورت آنلاین دریافت خواهند کرد.مدیرعامل شرکت تجارت امن، آموزش از راه دور را یکی دیگر از امکانات آموزشی این شرکت معرفی کرد و از عملیاتی شدن آن در آینده نزدیک خبر داد. وی در این باره گفت: شرکت تجارت امن قصد دارد به منظور سهولت در امر آموزش، امکان آموزش از راه دور داوطلبان و علاقه‌مندان را فراهم آورد.  برای این منظور به زودی آموزش‌های ویدیویی دوره‌های کسپرسکی روی وب سایت تجارت امن منتشر خواهد شد.
قائم مقام شرکت کامگارد افزود: داوطلبان با استفاده از این روش آموزشی می‌توانند در هر زمان و مکانی و به هر تعداد دفعاتی که نیاز دارند فیلم ویدویی را پخش کرده و آموزش ببینند و در نهایت پس از کسب آمادگی لازم، در آزمون آنلاین شرکت کسپرسکی حاضر شوند.

داوطلبان با استفاده از این روش آموزشی می‌توانند در هر زمان و مکانی و به هر تعداد دفعاتی که نیاز دارند فیلم ویدویی را پخش کرده و آموزش ببینند و در نهایت پس از کسب آمادگی لازم، در آزمون آنلاین شرکت کسپرسکی حاضر شوند


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :