آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12463
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1391 10:44
تعداد بازدید : 1279

دومین دوره رقابت های بازی های رایانه ای ماتریس به پایان رسید

آیین اختتامیه دومین دوره رقابت های بازی های رایانه ای ماتریس، پنج شنبه گذشته در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

فناوران- در این مراسم، بازیکنان برگزیده داخلی و خارجی بازی‌های رایانه‌ای، نمایندگان شرکت‌های خارجی سخت‌افزارهای رایانه‌ای و تنی چند از مقامات دولتی حضور داشتند.
حسن مقدم، مدیرعامل شرکت ماتریس در این مراسم گفت: آرزو دارم صنعت بازی‌های رایانه‌ای در ایران آن‌قدر پیشرفت کند که تا یکی دو سال آینده، حتی سایر کشورها نیز آن را به عنوان یک نمونه موفق، الگوی خود قرار دهند.
سپس بازیکنان خارجی که به‌عنوان میهمان گیمرهای ایرانی در این رقابت‌ها حضور یافته‌اند به حضار معرفی شدند.
در ادامه این مراسم مهندس صافدل، معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت، در سخنان کوتاه از برگزاری چنین رویدادی توسط بخش خصوصی اظهار خرسندی کرد و وعده حمایت از این‌گونه حرکت‌ها را از طرف وزارتخانه متبوعش داد.
در بخش بازی‌های انفرادی، در رشتهNeed for Speed به ترتیب ‌هادی بصیری، حمیدرضا الله‌بخش و اشکان داورنیا برنده جایزه شدند. در رشته PES امیرحسین احمدی، محمد پاشایی، نوید نجاریان، حسین صلحی و امیر صلحی مقام‌های نخست تا پنجم را کسب کردند. محمدرضا دانشمند، شهریار شاکی و افشین فهیمی نیز به مقام‌های اول تا سوم بازی Warcraft دست یافتند. در رشته Fifa هم سید محمد‌هادی ‌هاشمی، آرش خامنه‌ای، خشایار ثابت سروستانی، امیرحسین قاضیانی و افشین رستم شیرازی رتبه‌های اول تا پنجم را کسب کردند.
در بخش رقابت‌های تیمی، در بازی DotA به ترتیب سه تیم SENARIO متشکل از میلاد کاوند،‌ آرام اکتایی، احمد وحیدی، وحید آقایی، امیرحسین محبوبی و حسن چلابی به‌عنوان مقام اول معرفی شد. تیم MERIT شامل فرزاد اکرامی‌طلب، فرهاد اکرامی طلب، حمید سجادیان، رسول قنبری‌راد و حسین رضایی رتبه دوم را کسب کرد و HOT با عضویت امیر رضایی، علی سرمدی، محسن لشکری، علیرضا دانشمند و سید علی میرشفیعیان حایز مقام سوم شد.
در رشته Counterstrike هم تیم‌های HOORA متشکل از سیدعلی جبلی، وحید عابدی، بهزاد کیان، سیاوش والاییان و امیر اسلامی، FORGOHAN با عضویت سینا مشهدی‌عباس، عماد ملکیان، امیر اولیایی، سروش بنجولیان و مهدی حسینی و WW شامل مهرداد سماعی، احمد عسگری‌زاده، سینا عسگری‌زاده، شایان گلزار و کاوه خاکی به ترتیب رده‌های اول تا سوم را کسب کردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :