آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12466
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1391 10:48
تعداد بازدید : 548

برگزاری جشنواره ملی عکس در دی ماه

دومین جشنواره ملی عکس ایران امسال بیست و چهارم دی ماه سال جاری برگزار می شود.

عکاسی - این جشنواره در دو بخش اصلی و ویژه عکس عکاسان علاقه‌مند به شرکت در جشنواره ملی عکس ایران را وارد رقابت خواهد کرد. بخش اصلی شامل عکس‌هایی از طبیعت مناطق مختلف ایران  و بخش ویژه با موضوع طبیعت و تولیدملی خواهد بود. عکس‌هایی که در بخش طبیعت و تولید ملی شرکت داده می‌شود شامل عکس‌هایی می‌شود که در آن طبیعت در کنار مشاغل مختلف و کارکردهای مختلف آن و دست‌آوردهایی که در عرصه بومی منجر به تولیدات ملی می‌شود در کنار طبیعت زیبای ایران در قاب عکس گنجانده شده باشد.
گفتنی است شرکت در این جشنواره برای تمام هنرمندان و علاقه‌مندان عکاس آزاد است. هر عکاس می‌تواند حداکثر پنج عکس به صورت سیاه و سفید یا رنگی برای جشنواره انتخاب و از طریق سایت انجمن به شکل اینترنتی ثبت‌نام و بعد از دریافت کد عکس‌های خود را ارسال کند.
داوری در دومین جشنواره ملی عکس ایران به شکل دیجیتال انجام می‌شود. در صورت راه‌یابی آثار فایل عکس راه یافته با فرمت Tiff و حداقل با عرض ۳۰ سانتی‌متر و با دقت DPI ۳۰۰ دریافت
می‌شود.
 به عکاسانی که آثارشان به نمایشگاه راه می‌یابد یک جلد کتاب نفیس نمایشگاه اهدا خواهد شد و بابت هر عکس ۵۰۰ هزار ریال به عنوان حق تالیف به عکاسانی که آثارشان به نمایشگاه راه یافته است پرداخت خواهد شد.
آخرین مهلت دریافت آثار روز شنبه ۲۰ آبان ماه خواهد بود.
گفتنی است جایزه نفرات اول تا سوم در بخش طبیعت مناطق ایران از 15 میلیون ریال تا 10 میلیون ریال خواهد بود. در بخش ویژه نیز از 10 میلیون تا 5 میلیون ریال جایزه به نفرات اول تا سوم اهدا خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :