آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 12475
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1391 11:17
تعداد بازدید : 532

مدیریت دخل و خرج با دستار

این روزها باید خیلی هنرمند باشید که بتوانید دخل و خرج خود را مدیریت کنید. اما نگران نباشید سایت های زیادی وجود دارند که در مدیریت دخل و خرج به شما کمک می کنند.

برسام- سایت دستار یک سرویس‌دهنده اینترنتی است که شما با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات مالی خود شامل درآمد‌ها و هزینه‌ها را روزانه وارد حساب کاربری خود کرده و آن را مدیریت کنید. عضویت در سایت دستار بسیار ساده است. شما می‌توانید برای عضویت در دستار از OpenID استفاده کرده و عضویت خود را به وسیله حساب کاربری خود در جیمیل انجام دهید.
برای استفاده از این امکان باید روی آرم گوگل در صفحه ورود یا ثبت نام کلیک کنید. این سایت همچون یک حسابدار و مدیر مالی کوچک در جیب شماست و امکانات مختلفی را به شما ارایه می‌کند. دستیار شامل بخش‌های مختلفی است. دفتر کار من بخش اصلی سایت است که شما در آن می‌توانید اطلاعات مالی خود را وارد کرده یا گزارش و آمار مربوط به هر اطلاعات مالی خود را مشاهده کنید. نمایش اطلاعات در این بخش به صورت ماهانه است و شما می‌توانید نمایش اطلاعات را ماه به ماه مرور کنید. بخش‌های بدهی و طلب به عنوان دو بخش یادآوری برای شما در سایت درنظر گرفته شده است. شما می‌توانید در این بخش‌ها پول‌هایی را که به دوستان خود قرض می‌دهید یا از آنها قرض می‌گیرید مشخص کنید. حساب‌های بانکی، مقایسه، آمار و دیگر فعالیت‌ها از دیگر بخش‌های سایت دستار است.
(www.daster.me)


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :