آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1252
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 558

پروژه های «توسعه سایت شتاب»و «سامانه های ملی پرداخت»افتتاح شد

پروژه های «توسعه سایت شتاب» و «سامانه های ملی پرداخت» ضامن امنیت خاطر مشتریان شبکه بانکی است و نمادی از صرفه جویی در وقت، به شمارمی آیند.

بینا- سید محمود احمدی، دبیرکل بانک مرکزی این سخنان را در مراسم افتتاح دو پروژه یادشده در جزیره کیش عنوان کرد و ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات انجام شده و فرآیند ایجاد و نگهداری این پروژه های ملی با تقدیم لوح یادبود و هدایایی از نقش کلیدی تعدادی از مدیران، کارشناسان ، نیروهای فنی و ستادی موثر در اجرای این پروژه ها قدردانی کرد. 
در این مراسم مقدم ،مدیر عامل شرکت خدمات انفورماتیک کیش طی گزارش کوتاهی به سابقه شکل گیری این شرکت، اقدامات تکمیلی برای بهره برداری بهینه از تجهیزات کنونی و برنامه های آتی اشاره کرد. سپس دبیرکل بانک مرکزی و مقامات شرکت ملی خدمات انفورماتیک از چگونگی عملیات سایت شتاب بازدید کردند و در آیین بهره برداری از دو پروژه یادشده حضور یافتند.بر اساس این گزارش، احمدی در کارخانه فرادیس گستر کیش حضور یافت و از نزدیک از مراحل مختلف تولید و مونتاژ دستگاه های خودپرداز و ایستگاه تولید  دستگاهPower Supply  ، انبارهای قطعات و محصولات ، بدنه ها و گاوصندوق های خودپرداز تولید داخل بازدید کرد .دبیرکل بانک مرکزی نیز ضمن تشکر از تلاشگران عرصه ارتباطات بانکی، مطالبی پیرامون حمایت از تولید داخلی بیان‌کرد و خواستار تلاش شبانه‌روزی مسوولان در نیل به خودکفایی و بومی سازی تولید تمامی محصولات و دستگاه های الکترونیکی مورد نیاز اتوماسیون شبکه بانکی شد.
عملیات شتاب که در حال حاضر اصلی ترین و گسترده ترین مبادلات پولی الکترونیکی کشور به شمار می آید، در دو مرکز تهران و جزیره کیش به طور همزمان قابل بهره برداری است و از لحاظ امنیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :