آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1255
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 710

بدون تیتر

  بانك مركزي اعلام كرد: فروش ارز مسافرتی همچون گذشته در تمامی شعب ارزی بانک های ملی ، ملت و صادرات در سراسر کشور امکان پذیر است. برای این منظور بر ای رفاه و آسایش مشتریان، تمهیداتی اندیشیده شده است تا علاوه بر شعب یادشده، شعب بانک ها و صرافی های مستقر در مبادی خروجی کشور (فرودگاه های  بین المللی و...) نیز به متقاضیان ارز مسافرتی ارایه کنند.

 از زمان ورود تعزيرات به بازار اجاره مسكن و ممنوعيت افزايش بيش از 9 درصدي اجاره بها، ميزان قراردادهاي اجاره در تهران نه تنها كاهش نيافت بلكه رشد چشمگير 54 درصدي داشته است.

  مشاور عالی بانک مرکزی گفت : ظرفیت اقتصاد ایران برای ایجاد بانک های خصوصی زیاد است اما باید از لحاظ مختصات بانکداری، حجم سرمایه، عملکرد و قواعد بانکداری نظارت شود.

  براساس بررسی مرکز پژوهش‌های مجلس عملکرد بیمه شخص ثالث در ایران قبل از رشد خصوصی سازی در بخش حق بیمه تولیدی در سال ۱۳۸۰ صد درصد و در بخش تعداد بیمه نامه صادر شده در سال 81 حدود 44 درصد، در تعداد خسارات در سال 84 حدود 62 درصد و سهم حق بیمه شخص ثالث از کل بازار در سال ۱۳۸۵ چهل و سه درصد رشد داشته است.

  رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار گفت: با توجه به افزایش قراردادهای سفید امضابرای جلوگیری از این موضوع، پرداخت حقوق و مزایا از طریق حساب بانکی در اصلاح قانون به شورای عالی کار پیشنهاد شده که نهایی خواهد شد.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت با تشریح ایده خود نسبت به تبدیل کردن وزارتخانه متبوعش به وزارت خارجه دوم گفت: بخش بین‌الملل وزارت صنایع با سازمان توسعه تجارت ادغام خواهد شد تا وزارت امور خارجه دوم شکل گیرد.

  رییس شورای عالی هماهنگی مدیران عامل       بانک های دولتی درخواست سپرده گذاری از سوی بانک ها برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان را کاری زشت و ناپسند دانست و گفت: این کار بر خلاف اخلاق حرفه‌ای است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :