آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1263
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 602

نام باغ هنر به باغ چهار دروازه تغییر می کند

اجرای عمومی برنامه های هنری در باغ هنر خانه هنرمندان

معاون ارتباطات فرهنگي و امور بين الملل خانه هنرمندان اعلام کرد باغ هنر خانه هنرمندان به روي هنرمندان عرصه موسيقي، تجسمي و نمايش گشوده است و از اين پس در آن، فرصتي براي اجراي برنامه هاي هنري فراهم مي شود. به زودی نام این باغ به باغ چهار دروازه تغییر پیدا می کند.

ایرنا- اكبر نعمت اللهي با اعلام این خبر گفت: مسوولان و مديران خانه هنرمندان در تلاشند تا ضمن گردآوري هنرمندان و نظام مند كردن برنامه‌هاي اهالي فرهنگ، زمينه حضور آنها را در ميان اقشار مختلف جامعه فراهم كنند.
با واگذاري مديريت باغ هنر از شهرداري منطقه 6 به خانه هنرمندان، از این به بعد از محوطه اين باغ براي اجراي عمومي برنامه هاي مختلف هنري، موسيقي و نمايشي استفاده می‌شود.
معاون ارتباطات فرهنگي و امور بين الملل خانه هنرمندان هدف از اين اقدام را برقراري پيوند صميمي‌تر ميان مردم و هنرمندان عنوان كرد. او گفت: با اجرايي شدن اين اقدام، بسياري از مردم بدون برنامه‌ريزي و بدون صرف هزينه مي‌توانند از برنامه‌هاي هنري مختلف استفاده كنند و با هنرمندان و فعالان اين عرصه آشنا شوند.
وی افزود: از آنجا كه با اجراي اين طرح، زمينه مناسبي براي معرفي گروه هاي هنري جوان به جامعه هم مي شود، پيش بيني مي‌كنيم هنرمندان بخصوص گروه هاي جوان از اين برنامه‌ها استقبال كنند.
نعمت الهي در بخش ديگري از سخنان خود از تغيير نام باغ هنر به “باغ چهار دروازه” در آينده خبر داد و گفت: از جمله برنامه‌هاي در دست اقدام خانه هنرمندان، طراحي و نصب چهار دروازه به شكل سمبليك در ورودي‌هاي اين مركز هنري است كه در ساخت اين چهار دروازه از نشان‌هاي هنري خاصي بهره گرفته خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :