آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1273
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 469

نخستين دوره مسابقات رايانه اي کارکنان دولت پايان يافت

نخستين دوره مسابقات رايانه اي کارکنان دولت استان هرمزگان ويژه ماه مبارک رمضان با شرکت 32 بازيکن در بندرعباس به پايان رسيد.

ايسنا - مسوول انجمن بازي‌هاي رايانه‌اي‌ استان هرمزگان گفت: اين مسابقات با هدف ترويج بازي‌هاي
رايانه ای‌ در بين کارکنان دولت با استقبال مناسبي رو به رو شد که زمينه برگزاري چندين دوره ديگر از اين مسابقات را تا پايان سال فراهم کرد.
اميرحسين طالبي افزود: در اين دوره مسابقات تنها کارکنان دولت اجازه حضور در مسابقات را داشتند اما در تلاشيم تا در آينده‌اي نزديک اين مسابقات را به صورت عمومي و شهرستاني برگزار کرده تا نفرات مستعد را شناسايي و براي حضوري قدرتمند در مسابقات کشوري آماده کنيم.
وي با بيان اينکه هيات ورزش‌هاي همگاني استان هرمزگان نگاه ويژه‌اي به فعاليت انجمن بازي‌هاي رايانه‌اي‌ دارد، گفت: اين تفکر باعث شده است که با برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته، بتوانيم اهداف خود را به پيش برده و تجهيزات مناسب را در آينده فراهم کنيم.مسوول انجمن بازي‌هاي رايانه‌اي‌ استان هرمزگان با اشاره به وجود بازيکن‌هاي درخشان فراوان در رشته‌هاي مختلف بازي‌هاي رايانه‌اي‌ در استان افزود: در مسابقات اخير بازي‌هاي رايانه‌اي کشور در اصفهان، استان هرمزگان صاحب يکي از سکوهاي اول تا سوم شد تا نشان دهيم با سرمايه‌گذاري و حمايت مي‌توان استان هرمزگان را در کشور به جايگاه حقيقي خود رساند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :