آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1282
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 1104

35 فیلم سه بعدی رایگان روی تلویزیون های هوشمند سامسونگ قرار گرفت

شرکت سامسونگ 35 فیلم سه بعدی رایگان بر روی پلات فورم تلویزیون های هوشمند خود (Smart TV) عرضه کرده است.

فناوران - این شرکت کره‌ای به تازگی از راه‌اندازی سرویس رایگان جدیدی خبر داده است که کاربران می‌توانند به وسیله آن ویدیوهای سه‌بعدی مورد درخواست خود را روی تلویزیون‌های مدل هوشمند این برند تماشا کنند.
بر اساس این خبر، هم اکنون سامسونگ 35 فیلم سه بعدی رایگان از رسته‌های کلاسیک، کودکان، مستند، پیش نمایش فیلم‌ها و غیره را ارایه داده است. این خدمات که برای اولین بار در دنیا و همزمان با آن در ایران ارایه می‌شود به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق نرم‌افزار ویژه‌ای که برای تلویزیون‌های هوشمند طراحی شده است به مرور محتواهای سه‌بعدی رایگان پرداخته و پس از انتخاب محتوای مورد نظر خود نظاره‌گر آن باشند.
عرضه این سرویس، ارایه راه‌حل جدیدی از سوی سامسونگ برای علاقه‌مندان تماشای فیلم‌ها و محتویات سه‌بعدی است که در حال حاضر تنها از طریق دیسک‌های Blu-Ray می‌توانند به محتواهای سه‌بعدی دسترسی داشته باشند.
 این شرکت کره‌ای پیش‌بینی کرده است که تا حدود شش ماه دیگر 70 فیلم سه‌بعدی دیگر نیز در دسترس کاربران این نوع از تلویزیون ها قرار گیرد.
برای دسترسی به سرویس ویدیوهای درخواستی سامسونگ، مصرف‌کنندگان تلویزیون‌های سه‌بعدی هوشمند می‌توانند به راحتی نرم‌افزار 3D Explore را از فروشگاه Samsung Apps که بزرگ‌ترین و اولین فروشگاه نرم‌افزار تلویزیون‌های هوشمند است را دانلود کنند و به راحتی به تماشای فیلم مورد نظر خود بپردازند.
علاوه بر ویژگی‌های مذکور، عملکرد جست‌وجوی هوشمند (Search All) به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا به جست‌وجوی محتوا نه تنها در تلویزیون بلکه در اینترنت و تمامی دستگاه‌های متصل به تلویزیون‌های هوشمند (مانند کامپیوتر) بپردازند.
بنابراین سامسونگ با فراهم کردن طیف وسیعی از محتوا سرگرمی در منزل را با تلویزیون‌های هوشمند خود تضمین کرده است.
گفتنی است قابلیت‌های این چنینی که تلویزیون‌های هوشمند را به تلویزیون‌های اجتماعی تبدیل کرده است این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که ضمن تماشای تصاویر به طور همزمان با دوستان خود نیز چت کنند. علاوه بر این تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ توسط یک سرویس بهینه‌سازی شده برای تلویزیون به راحتی این امکان را در اختیار تماشاگران خود می‌گذارند که هنگام تماشای تلویزیون بتوانند در اینترنت به گشت و گذار نیز بپردازند و صفحات اینترنت را همان گونه که در کامپیوتر هستند مشاهده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :