آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1284
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 656

DSL-N12U

عرضه مودم بی سیم و همه کاره اسوس

مودم بي سيم DSL-N12U شرکت اسوس که به تازگی به بازار عرضه شده مجهز به قابليتي به نام Quick Internet Setup است که با وجود آن در کمترين زمان ممکن و با حداقل دانش در زمينه تجهيزات شبکه مي توانيد به راحتي سرويس اينترنت خود را فعال کنيد.

فناوران - اسوس در اين محصول از دو آنتن با قدرت 5dBi استفاده کرده است که اين موضوع با وجود پشتيباني اين محصول از استاندارد n802.11 مي‌تواند محدوده پوشش‌دهي وسيعي را در اختيار شما قرار دهد. اين مودم قابليت پشتيباني از حالت پرينتر سرور را دارد؛ يعني اگر شما يک پرينتر را به اين دستگاه وصل کنيد به راحتي مي‌توانيد آن را در شبکه به اشتراک بگذاريد بدون آنکه نيازي به کامپيوتر باشد.
در نهايت هم مي‌توانيد در يک شبکه چهار وضعيت را تعيين کنید؛ يعني به عنوان مثال براي يک فرد دسترسي کامل و بيشترين پهناي باند و براي افراد ديگر هم دسترسي‌هاي مختلف و پهناي باند مشخصي را اختصاص دهيد که اين موضوع در محيط‌هاي اداري کوچک داراي کاربرد فراواني است.
 به تمام اين موارد ويژگي WPS (براي ارتباط آسان و امن به گيرنده‌هاي بي‌سيمي که مجهز به اين ويژگي هستند) و EZQOS (براي مديريت پهناي باند و اولويت بسته‌هاي اطلاعاتي بر‌اساس نوع تنظيمات) را هم اضافه کنيد.
با وجود اين ويژگي‌ها به نظر مي‌رسد N12U مي‌تواند عضوي از ميز کامپيوتر شما باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :