آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1293
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 422

ويندوز فون7 باثبات ترین سیستم عامل موبایلی لقب گرفت

کارشناسان حوزه سیستم عامل ها ی همراه می گویند اگر چه سیستم عامل ویندوز فون 7 همه امکاناتی را که کاربران مد نظر دارند در خود ندارد، اما از بسیاری لحاظ یک سیستم عامل باثبات محسوب می شود.

فارس- تعدادی از متخصصانی که در یک سال اخیر ‌سیستم‌عامل‌‌ها‌ی همراه اعم از‌ آندرویید، ویندوزفون، iOS ‌سیستم‌عامل‌ بلک‌بری را بررسی کرده‌اند می‌گویند این ‌سیستم‌عامل‌ همچنین بیش از دیگر ‌سیستم‌عامل‌‌ها‌ی همراه و به خصوص‌ آندرویید مطمئن است.
ثبات در زمان نصب و استفاده از نرم افزارهای ثالث یکی از مهم‌ترین مزایای ویندوز فون 7 تلقی شده است. این کارشناسان ‌سیستم‌عامل‌‌آندرویید را در میان ‌سیستم‌عامل‌‌ها‌ی مختلف همراه بیش از بقیه بی ثبات دانسته‌اند.
کم بودن حافظه، بسته شدن ناگهانی برنامه‌ها‌، ریست شدن‌ها‌ی ناگهانی و گیر کردن برنامه‌ها‌ از جمله مشکلات این ‌سیستم‌عامل‌ است. اما مهم‌ترین مشکل ‌آندرویید مشکلات امنیتی آن است.
iOS اگر چه از نظر سازگاری با خواست‌ها‌ی کاربران و مخاطبان شرایط خوبی دارد، اما قفل شدن‌ها‌ی ناگهانی و برخی مشکلات در زمینه استفاده از برنامه‌ها‌ی مختلف در این ‌سیستم‌عامل‌ هم وجود دارد.
این در حالی است که ویندوز فون 7 هیچ یک از این مشکلات را ندارد و می‌توان انتظار داشت در صورت تبلیغات مناسب در آینده سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :