آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1309
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 415

برگزاري كنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران

هفتمين كنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران آبان ماه امسال برگزار مي شود.

ستاد خبري کنفرانس - رييس كميته برنامه‌ريزي هفتمين كنفرانس بين‌المللي روابط‌عمومي ايران با اعلام اين خبر افزود: هفتمين كنفرانس بين‌المللي روابط‌عمومي ايران با همكاري دانشگاه‌ها، مديران و كارشناسان روابط عمومي سراسر كشور و با موضوع «رسانه‌ و روابط عمومي» هشتم و نهم آبان ماه سال جاري در مركز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما برگزار مي‌شود.
هادي كمرئي با اشاره به اهميت روزافزون نقش روابط عمومي و گسترش فعاليت‌هاي اين صنعت در عرصه‌هاي مختلف‌ افزود: امروز ارتباط‌گران كشور وظيفه بزرگتري بر دوش دارند؛ آنها علاوه بر حل مشكلات كنوني و موانع همكاري‌هاي بين رسانه و روابط عمومي بايد در ميان مردم اعتماد به‌نفس ايجاد كنند تا بتوانند بر چالش‌هاي موجود غلبه كنند.
وي گفت: يكي از برنامه‌هاي اين كنفرانس، اهداي جايزه روابط عمومي‌هاي برتر ايران و جايزه دكتر نطقي، بنيانگذار روابط عمومي ايران به تلاشگران عرصه روابط عمومي است.
كمرئي افزود: با توجه به اينكه اين كنفرانس فرصتي براي تبادل تجربيات و نظرات مديران و كارشناسان روابط عمومي فراهم مي‌آورد، از عموم دانشگاهيان و كارگزاران روابط عمومي دعوت مي‌شود ضمن حضور گسترده در اين كنفرانس، مقالات خود را حداكثر تا نيمه شهريور ماه امسال از طريق ثبت‌نام در سايت كنفرانس به آدرس http://www.irancpr.ir ارسال كنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :