آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1317
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1390 0:0
تعداد بازدید : 724

معاون پژوهشی و توسعه ارتباطات علمی خبر داد:

دریافت 350 پیشنهاد برای 42 پروژه

بیش از 350 پیشنهاد برای اجرای 42 پروژه تعریف شده برای امسال به موسسه آموزش و تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات دبیرخانه مرکزی ارسال شده است.

روابط عمومی وزارت ارتباطات - سید مجید نورحسینی، معاون پژوهشی و توسعه ارتباطات علمی، موسسه آموزش و تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این مطلب گفت: این پیشنهادها با نهایت دقت و سرعت بررسی و نتیجه آن مشخص شده است.
وی با بیان این مطلب که یکی از اهداف اصلی مد نظر موسسه، برون‌سپاری حداکثری پروژه‌ها است، افزود: بر همین اساس، از مجموع پروژه‌های تعریف شده، 80 درصد برون‌سپاری شده و 20 درصد در درون موسسه اجرایی خواهد شد.
وی عنوان کرد: از مجموع 42 پروژه تعریف شده 12 پروژه در زمینه ارتباطات و مخابرات ماهواره‌ای، 19 پروژه در حوزه فناوری اطلاعات، مطالعات راهبردی و 10 پروژه در حوزه امنیت تعریف و اجرایی می‌شود.
نورحسینی با اشاره به فراخوان‌هایی که پیش از این به صورت پراکنده انجام شده، گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده تا فراخوان متمرکزی برای اجرای پروژه‌های مد نظر در موسسه آموزش و تحقیقات ICT برگزار شود.
وی ادامه داد: سال گذشته تمامی پروژه‌ها و تعهدات مرکز مورد بازبینی قرار گرفت و تلاش کردیم تا پروژه‌هایی دنبال شود که علاوه بر کاربردی بودن، یکی از مجموعه‌های وزارت ارتباطات و یا خارج از مجموعه، مشتری استفاده از آن باشد.
وی عنوان کرد: بر همین اساس، از مجموع 200 پروژه مطرح، 42 پروژه کاربردی مورد نیاز برخی از بخش‌های کشور انتخاب و به صورت متمرکز فراخوان آن اعلام شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :