آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 13771
تاریخ انتشار : 4 مهر 1391 10:25
تعداد بازدید : 684

برگزاري مسابقات سریع ترین پیامک نویس و تایپیست

نخستین دوره مسابقات سریع ترین پیامک نویس و سریع ترین تایپیست مهرماه امسال برگزار مي شود.

فناوران- در راستای سال تولید ملی و حمایت از سرمایه ایراني، يك شرکت داخلي به مهیا کردن شرایط برای برگزاری مسابقه معرفی «سریع‌ترین پیامک‌نویس ایران» اقدام کرده است و با بررسی سابقه برگزاری این مسابقات پیامکی در سایر نقاط جهان شروع به نوشتن طرح اولیه برای اجرای این رقابت کرده است.
پس از مطرح كردن اين موضوع در هیات رییسه فرهنگ‌سرای فناوری و اطلاعات، این موسسه و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران هم در این راه همراهي کرده و به‌ عنوان حامی این مسابقات بستر را برای برگزاری میسر كرده است.
این مسابقه هر ساله در کشورهای مختلف دنیا برگزار و برنده برای شرکت در مسابقات جهانی عازم رقابت بزرگ‌تر می‌شود. در سال‌های اخیر به‌دلایل مختلف هیچ شرکت داخلی موفق به برگزاری این مسابقه نشده و جای خالی آن در بین همه مسابقات در رشته‌های فناوری ارتباطات و تکنولوژی محسوس بوده است.
قرار است نخستین دوره مسابقات را در مهرماه امسال برگزار از دیگر اهداف برگزاری مسابقات می‌توان به مدیریت مصرف رسانه‌های نوظهور، بسترسازی برای ورود به زندگی دیجیتال، مقابله با فتنه‌های دیجیتال، و هدایت فرهنگی قشر عظیمی از جامعه ایران زمین که تعلق خاطری شدید به ارتباطات پیامکی دارند اشاره کرد.
بنا بر اعلام، ثبت نام مسابقات از اوایل شهریورماه 91 آغاز شده است و تاکنون نزدیک به سه هزار نفر متقاضی شرکت در مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :