آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 13778
تاریخ انتشار : 4 مهر 1391 10:43
تعداد بازدید : 479

مدیرعامل شرکت مخابرات استان مرکزی:

امکانات مورد نیازمان را به شرکت ها یPAP نمی دهیم

مخابرات استان مرکزی در مراکزی که برنامه طرح و توسعه دارد از دادن امکانات به شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت اجتناب می کند.

تلنا- هومان محمودی، مدیرعامل شرکت مخابرات استان مرکزی در این رابطه گفت: شرکت‌های "ندا" هر امکاناتی را که از ما بخواهند در اختیارشان قرار می‌دهیم، اما در برخی نقاط که خود شرکت مخابرات می‌خواهد اینترنت پرسرعت را توسعه دهد نمی‌توانیم امکانات بدهیم.
وی در پاسخ به این سوال که چرا نامه‌های درخواست شرکت‌های‌PAP بی‌جواب می‌ماند گفت: پاسخگویی به این نامه‌ها بر عهده شرکت مخابرات ایران است.
محمودی در پاسخ به این سوال که با وجود اخطار‌های شورای رقابت و سازمان تنظیم مقررات چرا با شرکت‌های‌PAP همکاری لازم را ندارید گفت: اگر ما با شرکت‌های "ندا" همکاری لازم را نداشتیم آنها هیچ مشترکی در استان مرکزی نداشتند.
احمد نخجوانی، مدیرعامل شرکت شاتل نیز در همین رابطه گفت: از زمانی که فعالیت خود را در اوایل سال 88 در استان مرکزی آغاز کردیم، همواره با مشکلات مختلفی در شهرهای اراک و ساوه مواجه بودیم که امکان ارایه سرویس را از این شرکت سلب کرده است.
وی گفت: با قرار ندادن امکاناتی همچون تامین ظرفیت پهنای باند بین مراکز، اینترانت و فضای پسیو بارها موانعی برای توسعه این شرکت در این استان به وجود آمده است و عملا توسعه اینترنت پرسرعت توسط شرکت‌های PAP را در استان مرکزی به مدت دو سال کند کرده است.
وی با بیان اینکه تاکنون 10‌ها نامه به مخابرات استان مرکزی و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال کرده‌اند که تمام این نامه‌ها تاکنون بی‌پاسخ مانده ادامه داد: در طی این مدت چندین بار هم با مدیرعامل مخابرات استان جلسه داشته‌ایم که راه به جایی نبرده است.
وی ادامه داد: شرکت شاتل مدت‌هاست پیگیر افزایش پورت‌های پسیو دریافت ارتباط و امکانات در مراکز مخابراتی خود در شهرهای اراک و ساوه است ولی متاسفانه در این ارتباط با مشکلات زیادی تاکنون مواجه شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :