آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 13851
تاریخ انتشار : 5 مهر 1391 10:46
تعداد بازدید : 404

چگونگي تبديل سيم كارت هاي قديمي به MCI

سيم كارت همراه اول خود را چه سالي خريداري كرديد و آيا پس از اعلام طرح تعويض سيم كارت خود به MCI اقدام كرده ايد؟

ایسنا- اخيرا در جریان تعویض سیم‌کارت‌هاي قديمي به جديد نیازی به مراجعه مشترکان نیست. در گام نخست پیامکی به مشترک ارسال می‌شود، سپس ضمن تماس با مشترک نشانی دریافت و سیم‌کارت به‌صورت رایگان به وی ارسال می‌شود.
بنابر اعلام گروه خدمات اول، اين طرح شامل یک میلیون و 800 هزار مشترک همراه اول می‌شود و تعویض سیم‌کارت به‌طور کامل رایگان است و هزینه تعویض در قبض تلفن نیز حساب نمی‌شود.
اما از ویژگی‌های سیم‌کارت‌های جدید MCI، ظرفیت بیشتر این سیم‌کارت برای ذخیره کردن اطلاعات استفاده بهتر و آسان‌تر از خدمات جدید همراه اول و سرویس‌های ارزش افزوده همچون پیام چند رسانه‌ای و اتصال به اینترنت عنوان شده است که علت جایگزینی سیم‌کارت‌های جدید با سیم‌کارت‌های قدیمی است.
تمامی هزینه‌های این طرح توسط همراه اول پرداخت شده و برای مشترک هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد و سیم کارت‌های قدیمی مشترکان همراه اول با سیم کارت‌های TCI به صورت رایگان تعویض می‌شوند.
طرح تعویض سیم‌کارت‌های قدیمی توسط شركت خدمات همراه اول از چندي پیش آغاز شده و در سال جاری این طرح در استان‌های تهران و البرز اجرا خواهد شد.
این طرح مخصوص آن دسته از مشترکان همراه اول است که بر روی صفحه نمایشگر تلفن همراه خود کلمه TCI را مشاهده می‌کنند؛ در این طرح سیم‌کارت‌های قدیمی جای خود را به سیم‌کارت‌های جدید MCI خواهند داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :