آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 13852
تاریخ انتشار : 5 مهر 1391 10:51
تعداد بازدید : 516

ارتقاي بسترهای ارتباط با عربستان براي ايام حج

شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام كرده كه برای ایام برگزاری مراسم حج بسترهای ارتباطی بین الملل با عربستان را ارتقا داده است.

روابط عمومی شرکت زیرساخت- حسین معدنی‌پور، مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت با اعلام این مطلب گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت، امسال با توجه به پیش بینی نیازهای ارتباطی ایام حج، علاوه بر افزایش کانال‌های ارتباطی مستقیم بین دو کشور، مسیرهای ترانزیت بین ایران و عربستان را نیز افزایش و مورد بازنگری کیفی قرار داده است.
او با اشاره به این نکته که شرکت ارتباطات زیرساخت از طریق چندین مسیر پشتیبان، ارتباطات زایران ایرانی را تقویت و ارتقا بخشیده افزود: اغلب این مسیرها نیز از طریق کشورهای همسایه برقرار می‌شود.
وی بیان کرد: با اقدامات خوبی که همانند سالیان قبل به عمل آمده است، انتظار می‌رود تا ضمن ارتقای کیفی مکالمات، میزان ترافیک راهیابی نشده
 (No Route) کاهش چشم‌گیری پيدا كند.
معدنی‌پور عنوان کرد: علاوه بر این بسترهای ارتباطی در سطح داخلی و مسیرهای بین‌الملل کشور به گونه‌ای فراهم و توسعه یافته است که حجاج کشورمان بتوانند با اطمینان خاطر مکالمات پایدار و با کیفیت مطلوبی را با بستگان‌شان در داخل کشور برقرار کنند.
بنابر اعلام روابط عمومي شركت ارتباطات زيرساخت، مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه اين شركت بیان کرد: امسال نیز همانند سالیان گذشته نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ازجمله شرکت ارتباطات زیرساخت به مکه مکرمه و مدینه منوره اعزام مي‌شوند تا ضمن پاسخگویی به نیازهای ارتباطی حجاج محترم، از نزدیک شاخص‌های کمی و کیفی ترافیک وارده و صادره به مقصد عربستان را در ایام حج، به طور ویژه تحت نظارت قرار دهند.
وی گفت: کارشناسان شرکت ارتباطات زیرساخت از طریق مراکز مدیریت شبکه این اداره کل که به صورت 24 ساعته و مستمر ترافیک مسیر عربستان را به صورت ویژه تحت کنترل دارند، ترافیک این مسیر را مدیریت می‌کنند تا در صورت مشاهده هرگونه اشکال و اختلال احتمالی ارتباطات، فورا آن را برطرف کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :