آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 13853
تاریخ انتشار : 5 مهر 1391 10:55
تعداد بازدید : 1656

رایتل یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان هدیه می دهد

همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا(ع) سیم کارت های دایمی رایتل در شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز با یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان به فروش می رسند.

فناوران- نخستین اپراتور ارایه‌دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه در جشنواره پاییزی باران سیم‌کارت‌های دایمی خود را به همراه هدایای ویژه به بازار عرضه می‌کند.
در دور جدید فروش سیم‌کارت‌های دایمی رایتل علاوه بر یک ماه تماس تصویری نامحدود رایگان، 500 مگا بایت اینترنت و 120 پیامک رایگان برای مدت یک ماه به مشترکان ارایه می‌شود.
مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی رایتل که در جشنواره باران شرکت می‌کنند پس از پایان یافتن هدایای ویژه نیز می‌توانند با خرید بسته‌های اینترنتی طرح باران از مزایای بسته‌های مصرفی اینترنت پرسرعت این طرح نیز بهره‌مند شوند.
شهروندان شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز می‌توانند از اول مهر ماه با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا وب سایت رسمی رایتل به آدرس www.rightel.ir  اقدام به خرید سیم‌کارت‌های رایتل کنند.
در جشنواره باران علاوه بر هدایای ابتدایی، بسته‌های مصرفی اینترنت یک روزه، 15 روزه و یک ماهه با سرعت دانلود 128 و 512 کیلو بایت با قیمت‌های مناسب به مشترکان ارایه خواهد شد.
جشنوراه باران جشنواره فروش پاییزی رایتل است که از میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) آغاز و تا پایان آذر ماه ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند از این فرصت برای تهیه سیم‌کارت‌های نسل سوم استفاده کنند.
این اپراتور در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس‌های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه‌ای و اینترنت پرسرعت همراه مبتنی بر نسل سوم (G3) اشاره کرد.
رايتل اعلام كرده كه در طول مدت برگزاری جشنواره باران، انواع سیم‌کارت‌هایش را با پیش شماره‌ها و قیمت‌های مندرج در جدول مشخص شده به ترتيب سیم‌کارت دایمی با پيش شماره 0920 مبلغ یک میلیون و 200 ريال و سیم‌کارت دیتا با پيش شماره 0921 مبلغ 200 هزار ريال فروخته مي‌شود كه البته هنوز نحوه فروش و واگذاري سيم‌كارت‌هاي اعتباري اين اپراتور اعلام نشده است.
اين شركت اعلام كرده است: سیم‌کارت دایمی رایتل، به همراه مجموعه‌ای از خدمات هدیه ارایه می‌شود که تماس تصویری نامحدود یکی از هدایای این بسته در مدت برگزاری جشنواره باران است. اما لازم است متقاضيان بدانند،‌ سیم‌کارت دایمی رایتل ویژه جشنواره باران با خدمات تماس تصویری با ميزان استفاده نامحدود،‌ اينترنت 500 مگابايت و 120 پيامك،‌ براي 30 روز مبلغ یک میلیون و 200 ريال در نظر گرفته شده است.

 بسته مصرفی چيست؟
مشترکان سیم‌کارت دایمی می‌توانند بسته به نیاز شخصی خود هر یک از انواع بسته‌های اینترنت زیر را خریداری و در هزینه‌های خود صرفه جویی كنند.
جدول قیمت بسته‌های مصرفی اینترنت سیم‌کارت‌های دایمی رایتل ویژه جشنواره باران شامل موارد زير است:
اینترنت پایه 400MB براي 15 روز با سرعت 128 به مبلغ 55 هزار ريال، اینترنت پایه 1GB یک ماهه با سرعت 128 مبلغ 125 هزار ريال،‌ اینترنت پیشرفته 600MB 15 روزه با سرعت 512 و مبلغ 85 هزار ريال و اینترنت پیشرفته GB1/5 یک ماهه با سرعت 512 مبلغ 210 هزار ريال در نظر گرفته شده است.

 طرح تعرفه عادی چه خدماتي دارد؟
در طول مدت جشنواره باران، تعرفه عادی خدمات برای سیم‌کارت‌های دایمی رایتل به اين صورت محاسبه خواهد شد. قیمت تعرفه سیم‌کارت دایمی در جشنواره باران.
تماس صوتی درون شبکه برحسب دقيقه 555 ريال، تماس صوتی برون شبکه بر حسب دقيقه 625 ريال، ‌تماس تصویری برحسب دقيقه 495/1 ريال،‌ پیامک فارسی به ازاي هر پیامک 89 ريال، ‌پیامک انگلیسی به ازاي هر پیامک 220 ريال، ‌پیام چندرسانه‌ای درون شبکه 400 ريال، و اینترنت G3 بر حسب کیلوبایت 5/0 ريال است.
اين شركت اعلام كرده است: دریافت سرعت‌های بالاتر Kbps 128 تابع ضوابط سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی است. مبنای محاسبه زمان در تماس‌های صوتی داخل و خارج شبکه، ثانیه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :