آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 14223
تاریخ انتشار : 16 مهر 1391 9:54
تعداد بازدید : 456

مشترکان از پرداخت وجه برای جوایز پیامکی خودداری کنند

مدیر روابط عمومی همراه اول گفت: برای جوایز طرح های انگیزشی، پیامک برای مشترکان ارسال نمی کنیم.

واحد مرکزی خبر- آقاجانی گفت: اگر مشترکی برنده شده باشد از طریق سایت همراه اول به نشانی
www.mci.ir اعلام می‌شود. در صورت برنده شدن مشترک و وجود نام وی در سایت، با این فرد تماس گرفته می‌شود تا از نظر هویتی شناسایی شود وپس از این مراحل از فرد برنده دعوت می‌شود تا مراحل دادن جوایز انجام
 شود.
مدیر روابط عمومی‌همراه اول گفت: هموطنان از دادن هر مبلغی برای جوایز یا دادن شماره کارت بانکی یا رمز دوم اینترنت خود خودداری کنند.
آقاجانی درباره برخی پیامک‌ها که به مشترکان ارسال و در آن از مشترک خواسته می‌شود که یک پیامک خالی به یک شماره ارسال کنند تا از یک سرویس برخوردار شوند نیز گفت: ما در سرویس‌های خود به هیچ وجه درخواست پیامک خالی از مشترک نداریم.
وی افزود: هر سرویسی که داده می‌شود یک کد دارد که مشترک ارسال می‌کند و سپس برای وی یک پاسخ می‌آید، در صورت مثبت بودن پاسخ ، مراحل بعدی انجام می‌شود.
آقاجانی گفت: ما دو نوع پیامک برای مشترکان به صورت رسمی ‌ارسال می‌کنیم که یکی پیامک‌های رسمی ‌همراه اول برای آغاز طرحی است که با سرتیتر همراه اول به صورت لاتین و یا با پیش شماره‌های 99 ـ 63 ـ 5005 ارسال می‌شود.
وی افزود: اطلاعات مربوط به قبوض مشترکان و میان‌دوره هم از طریق شماره‌های 990009 و یا 99645005 ارسال می‌شود.
آقاجانی گفت: غیر از این موارد ، ممکن است پیام‌های تبلیغاتی ارسال شود، اما پیام‌های رسمی‌همراه اول نیست.
مدیر روابط عمومی‌همراه اول افزود: مشترکان برای پیگیری صحت پیام‌ها می‌توانند با شماره تلفن 9990 از طریق تلفن‌های همراه و 09129990 از طریق تلفن‌های ثابت تماس بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :