آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15713
تاریخ انتشار : 26 مهر 1391 10:47
تعداد بازدید : 425

بدون تیتر

سید جواد تقوی رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از آماده باش پنج نهاد اجرایی و انتظامی برای مقابله با گران فروشان خبر داد و گفت که این سازمان مقصران اصلی گرانی را شناسایی کرد است.

  عباس رجایی، رییس کمیسیون کشاورزی مجلس در پیشنهادی به نماینده فائو در ایران گفت: در آموزه‌های دینی ما مواردی مانند زکات، ‌خمس، صدقه و انفاق وجود دارد که اگر جهانی شود هیچ گرسنه‌ای باقی نخواهد ماند.

   علی صالح‌آبادی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام متوقف شدن راه‌اندازی بورس ارز گفت: موضوع بورس ارز اواخر سال گذشته با مصوبه‌ای در شورای عالی بورس مطرح شد تا بازاری در بورس تهران راه‌اندازی شود و صرفا کسانی که دارنده واقعی ارز هستند مانند صادرکنندگان، بانک مرکزی و سایر صادرکنندگان و غیر نفتی از یک طرف عرضه کننده باشند و از طرف دیگر خریداران واقعی ارز در این بازار اقدام به خریداری کنند. اما فعلا با راه‌اندازی مرکز مبادلات، بورس
ارز معنی ندارد.

   غلامرضا اسد‌اللهی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه اصلاحیه قانون بودجه برای تعین تکلیف درآمد دولت از مابه‌التفاوت نرخ ارز تا پایان هفته به تصویب می‌رسد، گفت: دولت لایحه بودجه سال آینده را در زمان قانونی یعنی تا 15 آذر ماه به مجلس ارایه کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :