آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 15798
تاریخ انتشار : 30 مهر 1391 9:30
تعداد بازدید : 744

شرکت‌های عضو کارگروه تلفن اینترنتی سازمان نصر توافق کردند

قیمت خدمات VoIP افزایش می یابد

جلسه کارگروه VoIP با حضور شرکت های عضو و دارنده مجوز VoIP هفته گذشته در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی استان تهران برگزار شد.

روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای- در این جلسه در خصوص افزایش قیمت‌های تمام‌شده این سرویس بحث و تبادل نظر صورت گرفت و فعالان این حوزه نظر بر این داشتند که با افزایش بیش از صددرصدی نرخ ارز، ارایه سرویس با قیمت‌های قبلی امکان‌پذیر نیست. چراکه بیش از 50 درصد هزینه‌های این شرکت‌ها پرداخت به اپراتور بین‌الملل و به صورت دلاری است.
شرکت‌های ارایه‌کننده سرویس‌های تلفن بین‌الملل اینترنتی بیش از یک سال قیمت‌هایی که با دلار یکهزار تومان محاسبه شده بود را به امید دریافت دلار با نرخ مرجع بدون تغییر و با تحمل ضرر ارایه کرده‌اند. اما با توجه به عدم موفقیت در دریافت دلار با نرخ مرجع و افزایش نرخ ارز، افزایش قیمت‌ها ناگزیر است.
در پایان این جلسه مقرر شد ضمن اطلاع‌رسانی کامل در خصوص تغییر قیمت‌ها به مردم افزایش حداقل و متناسب با سیاست‌های هر شرکت و در نظرگرفتن سقف اعلامی قیمت‌ها از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صورت پذیرد تا مردم بتوانند کماکان با قیمت مناسب و کیفیتی خوب از این خدمات استفاده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :