آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1633
تاریخ انتشار : 4 مهر 1390 0:0
تعداد بازدید : 1105

آغاز جنب وجوش فعالان حوزه ICT برای حضور در نمایشگاه جيتكس

نمايشگاه بين المللي جيتكس با سابقه اي بلند در ارایه دستاوردهاي عظيم فناوری اطلاعات و ارتباطات، 17 مهرماه شروع به كار خواهد كرد.

ایسنا- با نزديك شدن به هفته فناوری جيتكس جنب و جوش فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه و به خصوص عرب براي حضور در اين شركت بيشتر شده است.
جيتکس بزرگتر‌ين و مهم‌ترين رويداد تكنولوژيكي به حساب مي‌آيد كه به دليل تعاملات مستقيم با كارشناسان، مديران و صاحب نظران ارشد حوزه ICT به‌عنوان بزرگ‌ترين واقعه حداقل در منطقه B2B براي کسب و کارهاي تجاري و سرمايه‌گذاري منطقه خاورميانه، آفريقا و جنوب آسيا قلمداد مي‌شود.
اين نمايشگاه كه به عقيده بسياري دروازه ورود به گسترده‌ترين بازارهاي فناوری اطلاعات و ارتباطات است، امسال امكان زبان فارسي را برروي سايت اصلي خود به نشاني www.gitex.com قرار داده است تا به نحو احسن بتواند به تزیين ويترين محصولات فناوری بپردازد.
جيتكس كه با شعار تمركز بر پتانسيل‌هاي واقعي بازاريابي تجربي و بازگشت واقعي سرمايه و كشف بازارها‌و ويژگي‌هاي جديد،ايده‌هاي نو و تبادل نوآورانه دانش پا به عرصه برگزاري نمايشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات گذاشته است، به مدت پنج روز از 17 تا 21 مهرماه در مركز همايش‌ها‌و نمايشگاه‌هاي بين‌المللي دوبي برگزار مي‌شود.
در بيان دلايلي براي محوريت قرار گرفتن جيتکس در استراتژي کسب و کار آمده است كه رتبه اول در منطقه خاورميانه، آفريقا و جنوب آسيا، وجود 136هزارو 114 متخصص فناوری اطلاعات و ارتباطات در طول برگزاري نمايشگاه و حضور 3هزارو 523 شركت از 65 كشور جهان از جمله دلايل قرارگيري اين نمايشگاه در محوريت استراتژي‌هاي كسب و كار است.
برندهاي برتر IT از قبيل MSI،Promate ،Asus و Cisco Linksys بخش فناوری مصرفي، مراكزي از قبيل نهاد قضايي ابوظبي، پليس ابوظبي، وزارت سلامت و وزارت کار نيز بخش‌هاي دولتي، برندهاي موبايل و محتواي موبايلي را هم شركت‌هايي از جمله Haier،GloboMobile،Haiku و Nokia تشكيل مي‌دهند.
Cloud Confex جيتكس نيز كه براي نخستين بار در سال 2010 مطرح شد، به بزرگ‌ترين پلات‌فورم ابري خاورميانه تبديل شده و جايگاه برندهاي مهمي از جمله Amazon Web Services ،AMD ،Cloud Concept ،EMC ،Etisalat و Fujitsu را به خود اختصاص داده است.
علاوه بر اينها ‌جيتكس ميزبان اجلاس جهاني رهبران است كه طي آن سخنراني‌هاي آغازين کنفرانس به طور اختصاصي براي مديران ارشد صورت مي‌گيرد و تعدادي از سخنرانان ارشد و برخي از متفکران بزرگ بين‌المللي، ديدگاه خود را در مورد داغ‌ترين موضوعات و مسايل فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح مي‌کنند.
علاقه‌مندان به حضور در اين اجلاس منطقه‌اي و نمايشگاه بين‌المللي مي‌توانند براي اطلاع از هزينه رزرو غرفه‌ها‌و چگونگي استفاده از خدمات اين نمايشگاه به سايت جيتكس مراجعه و يا با شركت پارسان نماينده رسمي و انحصاري جيتكس در ايران تماس بگیرند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :