آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1688
تاریخ انتشار : 5 مهر 1390 0:0
تعداد بازدید : 504

برگزار ی جشنواره ملي انتشارات روابط عمومي

ريیس انجمن متخصصان روابط عمومی از برگزاری هفتمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی خبر داد.

ستاد خبری جشنواره-  غلامعباس افشار با اعلام این خبر هدف این جشنواره را آشنایی با اصول و استانداردهای نشر در روابط عمومی، معرفی آثار برتر به منظور الگوسازی در حوزه انتشارات و توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های مورد نیاز دانست.
وی با اشاره به رسالت انجمن متخصصان روابط عمومی مبنی بر برنامه‌ریزی برای ارايه راهکارهای مناسب برای حرکت به سوی آموزش و نشر الکترونیکي گفت: برگزاری این جشنواره با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی‌های وزارتخانه‌ها، نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در بخش های رقابتی، آموزشی و نمایشگاهی در دو گروه تهرانی و استانی شکل گرفته و فضایی فراهم شده است که فعالیت‌های انتشاراتی روابط عمومی‌های کشور در معرض ارزیابی و قضاوت داوران قرار گیرد و نقاط ضعف و قوت آنها مشخص شود و فرصتی می‌یابند تا از این طریق به تکامل بیشتری برسند.
افشار با اشاره به نمایشگاه جانبی جشنواره گفت: در جشنواره ملی انتشارات که در اسفندماه برگزار می‌شود در بخش نمایشگاه فرصتی ایجاد می‌شود تا روابط عمومی‌ها با دستاوردها و توانمندی‌های یکدیگر آشنا شوند و این امر هم به نوبه خود به ارتقای کیفیت فعالیت‌ها و خدمات انتشاراتی روابط عمومی‌های کشور کمک می‌کند.
ريیس انجمن متخصصان روابط عمومی همچنین از برگزاری دو کارگاه آموزشی در این جشنواره خبر داد و گفت: در روزهای اعلام شده دو کارگاه با عنوان اصول و فنون طراحی و تولید بروشور برنامه‌ریزی انتشارات با حضور استادان مربوطه برگزار می‌شود.
افشار افزود: همایش تخصصی تولید محتوا در جنب جشنواره برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند در این زمینه مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند. گفتني است طی حکمی از سوی ريیس انجمن متخصصان روابط عمومی، مهدی باقریان به عنوان دبیر اجرایی هفتمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی معرفی شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :