آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1690
تاریخ انتشار : 5 مهر 1390 0:0
تعداد بازدید : 595

به دلیل بازنشستگی چنگیز امیری

«قنبریان» مدیر عامل مخابرات فارس شد

همه مردم نيازمند آسايش و رفاه هستند اما زمينه هاي رفاه نبايد باعث تنبل شدن جامعه شود.

ایسنا - صابر فيضي، مديرعامل شركت مخابرات ايران  با اشاره به هفته بزرگداشت دفاع مقدس، انتقال مفاهيم و ارزش‌هاي آن دوران به نسل جوان و نوجوان را وظيفه همه افرادي كه در آن زمان حضور داشتند، دانست و گفت: متاسفانه امروز در بسياري از مسايل، ضمير من، جايگزين ضمير ما شده است، رفاه من، امكانات من، داشته‌هاي من و غیره.
او ارتباطات را يكي از مهم‌ترين شاخص‌ها در ارزيابي توسعه اقتصادي جوامع در عصر حاضر قلمداد کرد و افزود: شاخصG.D.P يكي از شاخص‌هاي مهم براي هر جامعه است.
وي با اشاره به پيش‌بيني نقش و جايگاه ارتباطات و فنا‌وري اطلاعات در برنامه پنجم توسعه كشور، خصوصي‌سازي شركت مخابرات را يكي از سالم‌ترين، بهترين،‌ شفاف‌ترين و موفق‌ترين خصوصي‌سازي‌ها برشمرد و گفت: به ‌رغم آنكه مخابرات يك شركت خصوصي است اما سياست‌هاي اين شركت مطابق با سياست‌هاي كلي نظام جمهوري اسلامي است. فيضي با بيان اينكه شركت مخابرات با توسعه ارتباطات زمينه كاهش اتلاف وقت و هزينه‌هاي مرتبط را براي آحاد جامعه فراهم كرده است، گفت: اين مهم‌ترين و ارزشمندترين كمك به جامعه در راه توسعه محسوب مي‌شود.
وي با يادآوري اينكه 60 درصد كاركنان شركت‌هاي مخابرات كشور را ايثارگران تشكيل مي‌دهند، بیان كرد: چنين دستگاهي نمي‌تواند خارج از معيارها فعاليت و حركت كند، مخابرات از جمله سالم‌ترين دستگاه‌ها در كشور به‌شمار مي‌رود كه كمترين شكايات و مشكلات را داشته و دارد. او انتخاب مديران مخابرات را تابع سياست‌هاي محوري شركت دانست و با قدرداني از اقدامات اميري، قنبريان را به‌عنوان مديرعامل شركت مخابرات استان فارس معرفي و بیان كرد: با توجه به خصوصي‌سازي مخابرات، دوره مديريت‌ها هم طولاني‌تر شده زيرا شركت مخابرات وابسته به جريان‌هاي سياسي نيست و تغييرات دولت كمترين تاثير را بر آن مي‌گذارد.
با حذف محدوديت‌ها دست ما براي خدمت رساني بازتر شده است
مديرعامل شركت مخابرات ايران گفت: با واگذاري شركت مخابرات به بخش خصوصي و حذف محدوديت‌هاي دولتي، دست ما براي خدمت رساني به مردم و اجراي برنامه‌هاي توسعه بازتر شده است.  فيضي در آيين توديع و معارفه مديرعامل مخابرات استان فارس افزود: سياست كلي ما در شركت مخابرات هماهنگي با برنامه‌هاي نظام و اجراي برنامه‌هاي توسعه و جلب رضايت مشتريان است. وي گفت: در سال جهاد اقتصادي پرداختن به فعاليت‌هاي جهادي و اجراي برنامه‌هاي توسعه را به عنوان يك ضرورت دنبال مي‌كنيم.
مديرعامل شركت مخابرات ايران گفت: صرفه‌جويي در هزينه‌هاي دولت و اجراي طرح‌هاي ارتباطي و مخابراتي با هزينه كمتر نيز از رويكردهاي شركت مخابرات است.
گفتنی است چنگیز امیری پس از 10 سال مدیریت در شرکت مخابرات استان فارس بازنشسته شد و قنبریان که تا پیش از این مدیر عامل مخابرات استان خوزستان بود جایگزین وی شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :