آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1709
تاریخ انتشار : 5 مهر 1390 0:0
تعداد بازدید : 1226

هشتمین نفر هم نامزدی اش را به هم زد

علیرضا صالحی، مدیرعامل موسسه دیده بان ایما تدبیر و قائم مقام کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه ای از شرکت در انتخابات هیات مدیره سازمان انصراف داد.

فناوران- با انصراف صالحی از کاندیداتوری انتخابات هیات مدیره نظام صنفی رایانه‌ای تعداد انصراف‌دهندگان تا لحظه درج این خبر به شش نفر رسید.
پیش از این فرهاد کرم زاده از شرکت آریا شاتل، ویدا سینا از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک، احمد علیپور از شرکت فراسو، هوشنگ بشارتیان از شرکت یاس ارغوانی و علیرضا خمسه از شرکت راهبرد رایانه پردیس، فرزاد فروردین از شرکت سامانه سبز و محمد گرکانی نژاد از شرکت طرح های مخابراتی آوای موج انصراف خود را اعلام کرده بودند. 
بر اساس این گزارش، علیرضا صالحی، مسوول کارگروه روابط عمومی کمیسیون‌های شبکه و افتا که حضور صنفی پررنگی طی چند سال اخیر در سازمان داشته، به دلیل دو قطبی شدن شدید انتخابات این دوره و همچنین فضای ابهام‌آمیز رقابت‌ها انصراف داده است.وی در مورد دلایل انصرافش از انتخابات دور سوم هیات مدیره سازمان می‌گوید: در این دوره از انتخابات متاسفانه فضا به شدت دو قطبی شده به گونه‌ای که کاندیداهای مستقل خوب نمی‌توانند فعالیت کنند.
وی می‌افزاید: در عین حال فضای اتهام زنی نیز بسیار تند شده و فضای رقابتی آزاد و سالمی وجود ندارد.صالحی با بیان اینکه هنوز ائتلاف‌های شکل گرفته به طور شفاف برنامه‌های خود را اعلام نکرده‌اند می‌گوید: کمتر از 10 روز دیگر انتخابات سازمان برگزار می‌شود و این در حالی است که هیچ کدام از ائتلاف‌ها برنامه شفاف و مشخصی اعلام نکرده‌اند.
وی تاکید کرد: در چنین شرایطی ترجیح می‌دهم به عنوان عضوی فعال و ناظر خارج از هیات مدیره سازمان به فعالیت بپردازم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :