آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1725
تاریخ انتشار : 5 مهر 1390 23:2
تعداد بازدید : 523

بدون تیتر

 معاون وزیر راه و شهرسازی از انتشار 4 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت خبر داد و گفت: این اوراق پس از اعلام بانک مرکزی در مهرماه به فروش می‌رسد.

 وزیر سابق نفت در پی به جریان افتادن پرونده تخلفات وزارت نفت در قوه قضاییه دفاعیه‌ای تنظیم کرده که قرار است کمیسیون انرژی مجلس این دفاعیه را مطالعه و بررسی کند.

 دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی ایران با تشریح جزییات شیوه قیمت‌گذاری جدید لبنیات در کشور گفت: بر اساس توافقات جدید، اجازه داده شده است که نرخ انواع شیر پاستوریزه و استرلیزه 8 درصد، خامه، بستنی، انواع ماست و پنیر 6 درصد و سایر اقلام محصولات 7 درصد افزایش یابد.

عضو هیات اجرایی انجمن تولیدکنندگان تایر در واکنش به ادعای وزارت صنعت مبنی بر اعطای تسهیلات یارانه‌ای به 13 واحد تولیدکننده تایر و تیوپ لاستیکی گفت: تنها 9 کارخانه در این صنعت فعال هستند، وزارت صنعت چطور مدعی است که به 13 واحد تسهیلات داده است؟

 سازمان امور مالیاتی در اطلاعیه‌ای مهلت ارایه اظهارنامه مودیان مالیات بر ارزش افزوده را 15 مهر ماه اعلام کرد.

  وزارت راه و شهرسازی برای جلوگیری از افزایش اجاره بها در سال 91 برای زیر محله‌ها و ناحیه‌ها حداقل قیمت و حداکثر قیمت تعیین می‌کند.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه امسال 500 کیلوگرم خاویار پرورشی صادر می‌کنیم، گفت: خاویار ایرانی دوباره احیا می‌شود.

  یک مسوول بانک مرکزی میزان قانونی خروج ارز برای هر زائر مکه را 5 هزار دلار اعلام کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :