آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18087
تاریخ انتشار : 24 آبان 1391 10:8
تعداد بازدید : 7130

فروش سیم کارت در 9 شهر دیگر همزمان با نمایشگاه تلکام

مدیرعامل اپراتور سوم: رایتل در مراکز تمامی استان ها پوشش دارد

تا کنون اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل) علاوه بر پوشش دهی 44 شهر، در 6 شهر تهران، کرج، مشهد ، شیراز، تبریز و اراک فروش سیم کارت را انجام می دهد که هم زمان با نمایشگاه تله کام 2012، تعداد شهرهایی که در آنها سیم کارت واگذار می شود، به 15 شهر می رسد.

فناوران- به گفته مدیرعامل اپراتور سوم، در حال حاضر مشترکان رایتل می‌توانند از سیم‌کارت‌های خود در 44 شهر کشور استفاده کنند.
حمید فرنگ با بیان این مطلب گفت: مشترکان رایتل در صورت سفر به هر یک از شهرهایی که شبکه رایتل در آنجا روشن است می‌توانند از امکانات نسل سوم تلفن همراه استفاده کنند.
وی گفت: همزمان با نمایشگاه تلکام افتتاح تجاری 9 مرکز استان دیگر انجام می شود و به این ترتیب فروش سیم کارت رایتل در این شهرها کلید می خورد که اسامی این شهرها در ایام تلکام اعلام خواهد شد.
وی افزود: با اضافه شدن این 9 شهر تعداد شهرهایی که مشترکان ‌می‌توانند اقدام به خرید سیم‌کارت کنند به 15 شهر افزایش می‌یابد. مشترکان گرامی جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی رایتل به آدرس www.Rightel.ir مراجعه کنند.
فرنگ تصریح کرد: هم اکنون شهرهای تهران، کرج،‌ مشهد، شیراز،‌ تبریز، اراک، اهواز، ارومیه، سنندج، همدان، کرمانشاه، قزوین، کرمان،‌ یزد، اصفهان،‌ سمنان، شاهرود،‌ بجنورد،‌ بیرجند،‌ دلیجان،‌ ورزقان، شهرکرد،‌ بوشهر،‌ یاسوج، بابل،‌ ساری،‌ گرگان، خرّم آباد،‌ رشت،‌ اردبیل،‌ زنجان، بندرعبّاس،‌ایلام، خمین‌، لواسان‌،‌ فشم،‌ ساوه،‌ اهر،‌ اوشان، افجه، زاهدان، کاشان، طرقبه ، چابهار تحت پوشش این شبکه هستند.
مدیرعامل اپراتور سوم در پاسخ به این سوال که تاکنون چه تعداد سیم‌کارت اعتباری و دایمی به فروش رسیده است، گفت: برنامه رایتل افزایش تعداد مشترکان به 500 هزار نفر تا پایان فصل پاییز است که امیدواریم این امر محقق شود.
وی با گلایه از عملکرد سازمان صدا و سیما در عدم پخش تبلیغات رایتل گفت: از 25 مهر ماه پخش تبلیغات رایتل متوقف شده که این موضوع، باعث کندی تحقق برنامه های فروش شده است.
وی با اشاره به اینکه رگولاتوری باید هر چه سریع تر در این خصوص وارد شده و مشکل اپراتور سوم را حل کند، گفت: این در حالی است که دو اپراتور دیگر تلفن همراه از امکان تبلیغات تلویزیونی حداکثر استفاده را می کنند و عدم پخش تبلیغات رایتل باعث شده تا فضای رقابتی یکسانی در اختیار ما قرار نداشته باشد.
وی یکی دیگر از مهم ترین موانع توسعه رایتل را کماکان محدودیت های فضای شهری بیان کرد و گفت: ما همچنان به دنبال تعامل موثر با شهرداری تهران و به طور مشخص شرکت ارتباط شهر هستیم و امیدواریم شهرداری با مساعدت امکان توسعه بیشتر شبکه رایتل در تهران را فراهم سازد.
وی افزود: برخوردهایی از این دست موجب بر هم خوردن شرایط یکسان کاری برای اپراتورها می‌شود و ما از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان صادر کننده پروانه  توقع داریم هر چه سریع‌تر در حل مشکلات مربوط به محدودیت‌های فضای شهری کمک کند.
مدیرعامل اپراتور سوم در پاسخ به این سوال که آیا باز هم امکان رایگان محاسبه کردن قبوض مکالمات مشترکان رایتل وجود دارد، گفت: یکی از مهم ترین دلایل ما درخصوص دریافت نکردن هزینه مکالمات تا اول شهریور ماه امسال ، سیاست های بازاریابی شرکت بوده است، ضمن اینکه به طور رسمی آغاز فعالیت تجاری شبکه رایتل از ابتدای شهریور اعلام شده است.
وی افزود: از تاریخ اول شهریور ماه دوره حفاظت از بازار اپراتور سوم به مدت 2 سال آغاز شده و از همان تاریخ قبوض و هزینه‌ها براساس نرخ‌های مصوب سازمان تنظیم و طرح های تشویقی از مشترکان دریافت می‌شود.
 دولت باید ارز با نرخ مرجع بدهد
مدیرعامل اپراتور سوم در پاسخ به این سوال که افزایش نرخ ارز چه تاثیری بر  روند توسعه شبکه رایتل داشته است، گفت: با توجه به اینکه اکثر تجهیزات اصلی شبکه اپراتور سوم تاکنون خریداری شده، مشکلی حادی در این بخش وجود ندارد. ما نیز همانند سایر اپراتورها به دنبال راهکاری برای استفاده از ارز با نرخ مرجع هستیم. اما به نظر بنده با توجه به آنکه قیمت خدمات اپراتورها توسط نماینده دولت تعیین می‌شود به نظر می رسد اپراتورها می بایست از ارز مرجع استفاده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :